4.500 5.500 TL Sistem önerisi

Emretulu

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar GTX 1660 Super'li hazır sistem öneriniz var mı? Ya da ya da farklı bir sistemde olur. Sadece oyun amaçlı bütçem 4.500 ile 5.500 arası.

Arkadaşlar 2 gün önce sabah verdiğim sipariş an itibariyle elime geçti. Ekran kartını güvenlik açısından kutunun içinde göndermişler. Aynı zamanda anakartın kutusu da ayrı olarak geldi.

Monitörümde HB üzerinden gelmek üzere, detaylı bir inceleme yaparım.
En nihayetinde pc geldi, ısrarla güvenilir mi diye soran arkadaşlara selamlar :)

#not: 24" 75hz monitör msi mp242 indirimlerle 820 liraya geliyor. Bilginize.
Hocam dayanamadım bu fiyata kaçmaz dedim bende sipariş verdim :D
Hayırlı olsun hocam, 1-2 ay içinde ram ekleme ve psu değiştirme olayini yapacağım ne olur ne olmaz :)

Arkadaşlar 2 gün önce sabah verdiğim sipariş an itibariyle elime geçti. Ekran kartını güvenlik açısından kutunun içinde göndermişler. Aynı zamanda anakartın kutusu da ayrı olarak geldi.

Monitörümde HB üzerinden gelmek üzere, detaylı bir inceleme yaparım.
En nihayetinde pc geldi, ısrarla güvenilir mi diye soran arkadaşlara selamlar :)

#not: 24" 75hz monitör msi mp242 indirimlerle 820 liraya geliyor. Bilginize.

Hayırlı olsun hocam, 1-2 ay içinde ram ekleme ve psu değiştirme olayini yapacağım ne olur ne olmaz :)
Hayırlı uğurlu olsun dostum. çok iyi olur bende ram sipariş verdim aynısından bakalım bekliyoruz inşallah kısa sürede gelir sistem

Yeni konular

Geri
Yukarı