4.500 TL akıllı telefon tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

lWhyMachineS

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, önümüzdeki 3-4 ay içerisinde yeni bir cihaz alacağım ve kararsız kaldım bu konuda bilgisi olan birisi varsa benim kullanım koşullarıma göre bir cihaz önerebilir mi?

Günlük.
Kamera.
%85 sosyal medya.
Arada sırada 1-2 tur oyun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, önümüzdeki 3-4 ay içerisinde yeni bir cihaz alacağım ve kararsız kaldım bu konuda bilgisi olan birisi varsa benim kullanım koşullarıma göre bir cihaz önerebilir mi?

Günlük.
Kamera.
%85 sosyal medya.
Arada sırada 1-2 tur oyun.

Hocam almadan 1 hafta önce konu açmak çok daha iyi olur.

3-4 ay içerisinde yeni cihaz çıkabilir, olan cihazlar ucuzlayabilir veya fiyatları artabilir.

Şu anlık A52 öneririm ama ileride değişir mi bilmem.

Note 10 Pro alırdım. Çok satıldığını biliyorum stokları beklediğimi hatırlıyorum.
Redmi değil diye düşünüyorum. Ben Mi 11 Lite düşünüyordum ama dediğinizi değerlendirebilirim. Şu anlık Samsung A52 mantıklı diye düşünüyorum.

A52s modeli duyuruldu. Türkiye'ye gelirse fiyatına göre değerlendirilebilir.

A52 modelide güzeldir kronik sorunu var galiba tanıdığımda bahsetmişti. Sabah konu olarak da gördüm. Esneme sorunu. Ama gidip deneyip alın bence.

Huawei al derim kesinlikle, Google market olmaması belki biraz sorun gibi ama telefon olarak iPhone 11 ve Huawei nova 7I aynı anda kullanıyorum ve Huawei'nin performansına, bataryasına, dayanıklılığına gerçekten hayran kaldım. Resmen IPhone'yi öttürüyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı