4.500 TL sistem önerisi

Bütçe
4.500 monitör dahil
Ben çok fazla Steam PUBG izlemedeğim için çok bilmiyorum ve nedense mobil daha zevk veriyor ayrıca çoğu sevdiğim YouTuber orada.

Ya normal PUBG ile Mobile'deki farkı grafik farkı çok büyük + silahların kontrolü tam olması gerektiği gibi yürüme animasyonu dümdüz değil sanki Mobile'de yürümekten çok bir yerde kayıyorsun gibi Steam PUBG'de yürüdüğünün hissiyatına varıyorsun mobilde silah hiç sekmiyor ve aim alması çok kolay 10 maçımdan 5'i Win oluyor Steam PUBG'de 20 maçından 1 2 tanesi Win oluyor.

Teknobiyotik FR3800 Süper Fırsat Sistemi - AMD Ryzen 3 1200 AF 3.1GHz, RX560 4GB, 8GB Ram, 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Ekran Kartlı Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı - Bilgisayar | Teknobiyotik daha ucuza çok daha güçlüsü var. Kendiniz toplamayın hazır sistemlere yönelin mümkünse. Kendi cebiniz için diyorum bunu. 4000 TL bandında attığım sistemin rakibi yok sanırsam. Yanlışım varsa düzeltin.
Hocam sizce oyun performansı için bu sistem mi daha iyidir yoksa cpu ve gpu yerine bu sistemin Ryzen 3 4300GE ile apu sisteme çevrilmiş hali mi? (anakartın, ramin ve ssd'nin değiştirilmediğini varsayarsak)

Link vermiyorumda i5 11400'lü APU 4500TL bit sistem toplanır ben 4200e topladım.
Ekran kartı fiyatları normaleştiğinde bir tanede ekran kartı alırsınız.
Hatırlatayım 11.nesil Intel'ler için H510 H470 ve Z490 anakartlar gerekiyor.

Geri
Yukarı