4.5G Ethernet Çıkışlı Router Tavsiyesi

leonidasGG

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Grafiker
Merhaba arkadaşlar benim işim gereği her gittiğim yerde internet olmuyor, ya da internet hızı çok düşük oluyor. SIM kartımın 4.5G SIM'leri destekleyen bir router modem var mı? ''ASUS 4G-AC55U ve 4G-N12'' gibi.
Bir de bu router 4.5G'yi destekliyor mu, yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
çok teşekkürler ancak benim için önemli bu cihazın bir ethernet çıkışı olmsı lazım. Ben bu cihaza laptop yada telefon bağlamıcam çünkü

OK.
O zaman LTE router diye aratıp antenleri olanları incelersen diğer modeller hakkında fikrin olabilir.
Baktığın modemlerde sim yuvası mevcut. Asus sitesinde ürünlere ait kılavuzlar var,ürüne ait destek sayfasında, kısıt veya gereklilik varsa onlara da oradan göz atabilirsin.

Tcell, vodafone ve telekom'un aldığı LTE frekansları göz önüne alarak alacağın modelin kullanacağın hat ile ne kadar başarılı olacağı değişkendir sanırım. Bunları sorabilirsin. Ya da frekans özellikleri yazıyor ürün sayfasında, o referans olabilir.

Sorun olursa Asus'a yazarsan sana kesin dönerler. Süre sanırım 24 ya da 48 saat.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı