4.5G Hız problemi

Karperion

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben alt yapı hızımın 11Mbps olması sebebi ile, 4.5G üzerinden internet veren bir sağlayıcıya başvurmak istiyorum. Ancak alt yapımdan bile kötü bir 4.5G ağına sahip bir mahalledeyim, 3G olarak 10Mbps, 4G olarak 8Mbps, 4.5G olarak 3Mbps hız alıyorum. Bu konuda ne yapılabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende ve kardeşimde Bimcell kullanıyoruz. Kardeşimin telefonu 4.5G'ye tam uyumlu. Çanakkale/Merkezde 50 Mbps ile indirme yaparken ben 8Mbps'de kalıyorum. Aynı hat, aynı konum. Farklı hiz.

Kullandığım telefon "Xiaomi Redmi Note 8 pro" kullandığım operatörler; Vodafone, Turk Telekom. Hızlar eşit.

Turkcell üzerinden denersen daha güzel olur. Çünkü Turkcell Superbox alıcaksın büyük ihtimalle. Ama bence o parayı Superbox'a verme ADSL al hem ping olmaz. Altyapıya yapabileceğin tek şey taşınmak olur.

Turkcell üzerinden denersen daha güzel olur. Çünkü Turkcell Superbox alıcaksın büyük ihtimalle. Ama bence o parayı Superbox'a verme ADSL al hem ping olmaz. Altyapıya yapabileceğin tek şey taşınmak olur.
Evimi satmayı hiç düşünmüyorum, piyasa çok karışık. Hali hazırda adsl Superonline kullanıyorum. Stabilizasyon için çok memnunum iyi bir sağlayıcı, ancak 8mbps kullanmaktan bezdim 6 yıldır aynı dava aynı hız. En kısa zamanda Turkcell operatöründe de test gerçekleştireceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı