4.5G ile Google Play Store'a bağlanılmıyor

Reptied

Centipat
Telefonum ile 4.5G'ye bağlanabiliyorum ve internete girebiliyorum ama Google Play Store'a giremiyorum, internet bağlantısı yok diyor. Normal internetle deniyorum açıyor. Çoğu oyunda da 4.5G ile internet bağlantısı yok diyor, Among Us hariç. Tahminimce bazı oyunlar Google Play'e bağlanmaya çalışıyor ondan dolayı kapanıyor.

Ek bilgiler:
Telefon markası: Xiaomi Redmi 8A.

Denediğim yollar:
Google Play verilerini ve önbelleğini temizlemek.
Telefonu yeniden başlatmak.

Telefonum ile 4.5G'ye bağlanabiliyorum ve internete girebiliyorum ama Google Play Store'a giremiyorum, internet bağlantısı yok diyor. Normal internetle deniyorum açıyor. Çoğu oyunda da 4.5G ile internet bağlantısı yok diyor, Among Us hariç. Tahminimce bazı oyunlar Google Play'e bağlanmaya çalışıyor ondan dolayı kapanıyor.

Ek bilgiler:

Denediğim yollar:
Peki Wifi' den denediğinizde playstore girebiliyor musunuz?

Yapmanız gereken güvenli internet ayarını kapatmak. Çocuk profili yerine "güvenli internet profili istemiyorum" seçeneğini işaretleyin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Peki Wifi' den denediğinizde playstore girebiliyor musunuz?
Evet.
Yapmanız gereken güvenli internet ayarını kapatmak. Çocuk profili yerine "güvenli internet profili istemiyorum" seçeneğini işaretleyin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Güvenli internet zaten kapalı, daha önceden 4.5G ile bağlanabiliyordum bugün bağlanamamaya başladım.

Son düzenleme:

Ek bilgiler:

Denediğim yollar:
Peki chrome girdiğinizde arada sırada bağlantı kopması gibi sorunlar yaşıyor musunuz?

Geri
Yukarı