4-6 bin TL arası monitör tavsiyesi

Bütçe
4000-6000tl

Zeus1992

Kilopat
Daha fazla  
4-6 bin TL arası monitör arıyorum, 24-27 inch hoparlörü olan hem oyun hem film izlerken üzmeyecek 2K veya FHD bir monitör arıyorum. İnternette biraz kendim bakındım ama bir sürü insan yeni nesil monitörlerden şikayetçi olmuş. Ben şu an BenQ'nun RL 2455HM modelini kullanıyorum memnunum ama eskidi artık ve FreeSync olmadığı için değiştirmek istiyorum.

Hocam aynısını bugün istedim. Oyun oynadınız mı? Oyun konusunda ne düşünüyorsunuz ve satın alırken güç kablosu dışında bağlantı kablosu geldi mi?

Evet kabloları çıkıyor ve oyunlarda aşırı iyi 60Hz'den geçtim aşırı büyük fark var.

2K çözünürlükte isterseniz VG27aqz modeline bakabilirsiniz. IPS panel ve renkleri oldukça iyi. 165Hz güzel bir monitör.
Gysnc yazıyor ama, Ben amd 5600g işlemcisini kullanıyorum ve Free sync destekliyor. İleride Nvidia ekran kartı alacağım ama bu sure 6 7 ayı bulabilir, İlk özelliklerde Gysnc'yi baskın göstermişler özelliklerin tamamını okuduğumda Free sync de destekliyormuş teşekkür ederim bu monitörü alabilirim, fakat daha çok teklife de açığım bi 20 günlük süreç olacak alışverişi yapmak için

2K çözünürlükte isterseniz VG27aqz modeline bakabilirsiniz. IPS panel ve renkleri oldukça iyi. 165Hz güzel bir monitör.
Bu monitörü bugün alacaktım maaşım bugün yattı fakat monitöre 2500 tl zam yapmışlar alamadım :( şuan sinirden kuduruyorum

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı