4.699 TL'ye Galax GTX 1660 Super alınır mı?

Bütçe
5000
Alınmaz, onun yerine bütçeyi biraz yükseltip şu karta bakabilirsin. RX6600 ile aynı fiyatta hemen hemen ve çok daha mantıklı.
Aslında Nvidia taraftarıyım hocam. AMD sıktı nedense. Bunu da düşünebilirim karşılaştırma testlerini falan inceledikten sonra.

Aslında NVIDIA taraftarıyım hocam. AMD sıktı nedense. Bunu da düşünebilirim karşılaştırma testlerini falan inceledikten sonra.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çoğu oyunda 2060 Super daha önde. Bazı oyunlarda aynı FPS'ler görünebiliyor fakat benim fikrim -10 FPS bile olsa NVIDIA alınması yönünde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Çoğu oyunda 2060 Super daha önde. Bazı oyunlarda aynı FPS'ler görünebiliyor fakat benim fikrim -10 FPS bile olsa NVIDIA alınması yönünde.
Aynı incelemeyi izliyorum bende şimdi :) Birileri kızabilir ama ekran kartı konusunda Nvidia daha cazip. Dediğinize katılıyorum.

Galax'ın kötü marka olduğuna dair bir kanıt, tecrübe var mı acaba? Yani malzemesi mi kötü, başka şeylerden kısarak mı ucuz satıyor yoksa piyasada yer tutmak, tutunmak için mi daha ucuz satıyor?
Şahsen, 95 yılından bu yana PC'si olan 2000'li yılların başında MSI ekran kartları ile çok sorun yaşayan biri olarak Asus dışında hiçbir marka kart almadım ama, diğer markalara açık olmak gerektiğini de düşünüyorum bir taraftan.

Burada kullanmış olan birçok kişi "alınır" demiş.

Burada iki hafta önce aynı markanın 3050'si incelenmiş ve inceleyen kişi beğendiğini söylemiş. Ön yargılı şekilde "alınmaz" diyenlerin yanında bunları da dikkate alabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı