4-7 arkadaşın beraber oynayabileceği oyun tavsiyesi

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Şirket ne verirse.
Meslek
Information Technology
Merhaba,

Sistem gereksinimleri fark etmeksizin bir oyun tavsiyesinde bulunacak olsaydınız ne olurdu? Gerçekten elle tutulur bir oyun bulamadım, oyunun kategorisi vs hiçbir şeyi fark etmez sadece eğlenmek istiyoruz.

LoL, Valorant, CS, WoT, oynamıştık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Sistem gereksinimleri fark etmeksizin bir oyun tavsiyesinde bulunacak olsaydınız ne olurdu? Gerçekten elle tutulur bir oyun bulamadım, oyunun kategorisi vs hiçbir şeyi fark etmez sadece eğlenmek istiyoruz.

Hayatta kalma için Don't Starve Together olabilir, iş birliği yapacaksanız Overcooked 2 çok iyidir. Hayatta kalma için grounded, The Forest, Sons of The Forest olabilir.

Merhaba,

GMOD atölye mapleri vs. oynayabilirsiniz.

Don't Starve Together'ı oynatamadım bazı arkadaşlar o oyunu öğrenene kadar ben üniversite bitiririm falan demişti 🤣

Tavsiyelerinizi teker teker değerlendireceğiz teşekkür ederim ^^.

Teşekkür ederim tavsiyeler için, şahsen zombi içeren ve korku temalı şeylerden tiksiniyorum. The Forest ve Sons of The Forest gibi okay yine çok fazla değiller ama ana temanın zombi öldürmek olduğu şeyler nedence çok kötü geliyor. Şu ana kadar güzel oyunlar geldi akşam kurul toplantısı yaparız.

Geri
Yukarı