4.700 TL'ye ikinci el RX6600 ekran kartı alınır mı?

yemoştrrrr Hiç amd ekran kartına sahip oldun mu?

Rx 590, Rx 5600 xt ( hala kardeşim kullanıyor) ve bende de 6750 XT var bu kartların hiçbirinde bir sıkıntı yaşamadım. İnsanları yanlış yönlendirerek iyilik yapmıyorsun.

2060 ile RT kullanırsın diyen arkadaşı pek ciddiye almaya gerek yok. 10 FPS ile oyun oynar o 2060'ı ile...

Başlığı açan arkadaş hocam bütçen düşük ise AMD en mantıklı tercihtir evet Nvidia kartlarda sorun çıkma ihtimali %1 ise AMD'lerde %1.5'dur ama o bütçede o riski almak zorundasın.

2060 ile RTX kullanırsın diyen arkadaşı pek ciddiye almaya gerek yok. 10 FPS ile oyun oynar o 2060'ı ile...

Başlığı açan arkadaş hocam bütçen düşük ise AMD en mantıklı tercihtir evet NVIDIA kartlarda sorun çıkma ihtimali %1 ise AMD'lerde %1.5'dur ama o bütçede o riski almak zorundasın.

Riski almak zorunda değil.

Ben yine de konu sahibine şunu hatırlatmak istiyorum. Fabrikasyon olarak kartta bir problem varsa, garantisi bitmiş olduğu için kart elinizde kalır. Ben olsam garantisi bitmiş kartı almazdım. RX 6600 bazında söylemiyorum bunu.

Riski almak zorunda değil.
Tamam dostum sen fikrini belirttin. 2060 ile RT açıp 10 FPS oyun oynamaya devam edebilirsiniz. Risk dediğim ise %0.5'lik bir fark farkındasın değil mi ? Onu da senin gönlün olsun diye söyledim. 26 yaşındayım hayatım boyunca Nvidia kullandım son 5 aydır AMD kullanıyorum ve sıfır sıkıntı muhteşem bir performansla yoluma devam ediyorum.

Yukarıda dediğim gibi dostlarım "4.700 TL'ye ikinci el RX6600 ekran kartı alınır mı?" kutu, fatura bulunuyor garantisi yeni bitmiş.
İlk sahibi 2 yıl önce sıfır alınmış içi hiç açılmamış.
Yorumlarınızı bekliyorum🫡

Alınır tabii ki RTX 3060 eş değer gücü var (karıştırmayın lütfen RX 6600XT 3060'dan güçlü RX6600 değil) o fiyatlara NVIDIA da RTX 2060 bulabilirsiniz eğer ki RTX, DLSS falan kullanmayacağım diyorsanız saf oyun gücü önemli benim için diyorsanız alınır.

Alınır tabii ki RTX 3060 eş değer gücü var (karıştırmayın lütfen RX 6600XT 3060'dan güçlü RX6600 değil) o fiyatlara NVIDIA da RTX 2060 bulabilirsiniz eğer ki RTX, DLSS falan kullanmayacağım diyorsanız saf oyun gücü önemli benim için diyorsanız alınır.

Ayrıca diğer arkadaşları gördüm bir markanın fanboyluğunu yapmayınız teknik özelliklerini ve kronik sorunlara bakarak karşılaştırınız o markanın fanboyluğunu yapmak sadece sizin cahilliğiniz vücut bulmuş halini gösterir.

Ayrıca diğer arkadaşları gördüm bir markanın fanboyluğunu yapmayınız teknik özelliklerini ve kronik sorunlara bakarak karşılaştırınız o markanın fanboyluğunu yapmak sadece sizin cahilliğiniz vücut bulmuş halini gösterir.
Hocam haklı bence de RX6600 al, satılan RTX kartların ederlerinin üzerinde fiyatları var.
Ben yine de konu sahibine şunu hatırlatmak istiyorum. Fabrikasyon olarak kartta bir problem varsa, garantisi bitmiş olduğu için kart elinizde kalır. Ben olsam garantisi bitmiş kartı almazdım. RX 6600 bazında söylemiyorum bunu.
RX 6600 al. Bilgisiz şahsiyetleri dinleme.
Bana, bir markanın fanboyluğunu yapıp yanlış bilgiler veren insanların söylediği yanlışları düzeltip doğrularını aktardığınız için hepinize çok teşekkür ederim dostlarım🙏

AMD Shappire Pluse Rx6600 8GB Ekran kartını Almaya karar verdim.

Not: Alacağım kartın Kutusu, Faturası, Garanti Belgesi Hepsi mevcut ve alırken hepsini bana teslim edecek.

Geri
Yukarı