4.750₺ GTX 970 Tabanlı Sistem Toplama

Scaryghost

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba;
Daha önce açmış olduğum konu üzerinden yardım eden herkese teşekkür ederim, konuyu düzeltemediğim için yeni konu açıyorum ve bu bütçeye sahip olan herkese yararlı olacağını düşündüğüm için konu açıyorum.

Ben 6 aylık araştırma sonucu kararımı verdim. Şu anda 1$ = 2,695₺ umarım bu fiyat temmuza kadar düşer. Bilgisayarımı Vatan'dan internet üzerinden temmuzda sipariş vereceğim. Şu anda işlerim dolayısıyla alamıyorum. Bu bütçeye sahip olan herkese bu sistemi tavsiye ediyorum tabii ki Intel isteyen kullanıcılara :) .

2,69.png

Vatandan değil internet üzerinden, mağazadan bile alışveriş yapılmaz. İade edilmiş ve kullanılmış ürünleri internet üzerinden hemen yapıştırırlar size. Ya en güvenli yer olan inventustan alın ya da fiyatlarında indirim olan sinerji ve eksenden alın.

Temmuza İntel'in yeni işlemcileri çıkacak onlardan alırsın. Dolayısıyla anakartıda Skylake uyumlu 1151 pin alırsın. Ve bu fiyata Sinerji'den Gtx 980'li sistem toplanılabilir boşuna parana yazık etme.

Vatandan değil internet üzerinden, mağazadan bile alışveriş yapılmaz. İade edilmiş ve kullanılmış ürünleri internet üzerinden hemen yapıştırırlar size. Ya en güvenli yer olan inventustan alın ya da fiyatlarında indirim olan sinerji ve eksenden alın.

Dostum bir siteyi veya mağazayı kötülemeye gerek yok. İade edilmiş ürünler Vatan'da geri gönderiliyor. Eğer olursa öyle bir şey sorun çıkarsa geri Vatan'a iade edebiliyorsun o konuda çok ilgili ve iyiler.

Dostum bir siteyi veya mağazayı kötülemeye gerek yok. İade edilmiş ürünler Vatan'da geri gönderiliyor. Eğer olursa öyle bir şey sorun çıkarsa geri Vatan'a iade edebiliyorsun o konuda çok ilgili ve iyiler.
Geri falan gönderilmiyor uydurmayın. Hatta bu durumla ilgili de tonla şikayet var. İade edilmiş ürünleri özellikle internet üstünden satıyor.

Geri falan gönderilmiyor uydurmayın. Hatta bu durumla ilgili de tonla şikayet var. İade edilmiş ürünleri özellikle internet üstünden satıyor.
Örnek veriyorum; MSI GTX970 ekran kartında coil whine var siz bunu Vatan'a iade edebiliyorsunuz. Vatan'da bu ürünü MSI'a geri gönderiyor. Bu konu daha fazla uzamasın, iyi günler..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı