4 ay fatura ödenmediği için TTNET 3000 TL ceza kesti

Fr4nkly

Femtopat
Daha fazla  
Kac senedir TTNET musterisiyim ve mart durumlardan dolayi baku dondum ve eylül'e kadar hattimi dondurdum. Su an yurt disinda oldugum için 4 aylik faturayi odeyemdim. O dasundan kaynakli, TTNET yabanci banka kartini kabul etmiyorlar. Simdi ben bu faturayi nasıl sikayet edebilirim yardimci ola bilecek kisi var mi?

Türk Telekom firmasından bahsediyoruz, müşteri temsilcisinin yanlış bilgilendirmesinin cezasını bile sizden kesiyor. Maalesef yapabileceğiniz bir durum yok gibi.

Eylüle kadar dondurmuş sanırım.
Tamamdır anladım. Eylül'e kadar dondurduysan ve daha sonrasında yine kullanmayacaksan yine dondurmalıydın diye düşünüyorum. Ya da arkadaşın da dediği gibi yabancı kartı kabul etmiyorsa bunu arayıp bildirmen gerekiyordu dostum.

Tamamdır anladım. Eylül'e kadar dondurduysan ve daha sonrasında yine kullanmayacaksan yine dondurmalıydın diye düşünüyorum. Ya da arkadaşın da dediği gibi yabancı kartı kabul etmiyorsa bunu arayıp bildirmen gerekiyordu dostum.

Yilda sadece bir defa dondurma hakım var demişdiler , aradım müşteri hizmetlerini söylediler ki yabancı kart ile ödemeniz mümkün degil ve şu an hattım iptal oldu ve tolam 4 ay fatura ile 3000 tl yakın fstura gelmiş.
Yabancı banka kartını kabul etmediği anda niye aramadınız ki?
Aradım ama söylediler ki sadece , türk bankalari ile ödemek mümkündür.
Hattını dondurduysan ve kullanmıyorsan nasıl fatura kesiyorlar? Bilmediğim için soruyorum.

Evet mart ayında hattımı dondurdun eylül'e kadar, ve sonra corona nedeni ile baküye döndüm. Bana söylediler ki sadece yılda bir defa dondurma imkanına sahipsiniz.

Yardimci olabelecek birisi var midir?

Son düzenleme:
Ne yazık ki ben 4 veya 5 yil önce benzer bir durumda kaldım yeni eve tasinmistik ve altyapi yoktu inteneti baglamadilar ama iptal de etmediler dondurduk ve baya bir ugrasmama itirazlarda bulunmama rağmen bir sey değişmedi. Faturayı ödedik yaptığımız o kadar uğraş sadece hizmeti iptal ettirmemize yaradı. O zaman bize kesilen ceza 1000 TL idi.

Yeni konular

Geri
Yukarı