4 ay mining yapılmış RX 6600 alınır mı?

Arkadaşım hangi model AMD ekran kartı alırsan al şans işi. Maalesef ki eski nesillerde de karşılaştım.
Zaten eski nesilleri sorunlu olanlar. Yenilerinde sorun yok denecek kadar az. Bence ezbere konuşmak yerine biraz yazılanları okuma ve ekstra araştırma yapmanız gerekmekte. Forumdaki bu NVIDIA fanboyluğu bitmek bilmiyor nedense. NVIDIA kart alıp sürücü sorunu yaşayan yok sanki. %99 yaşamama ihtimalin olsa %1 yaşama ihtimalin olsa ve o %1 seni bulsa sanki NVIDIA'yı sütten çıkmış ak kaşık ilan edeceksin.

Sıfır alınan kartta da sürücü sorunu yaşanmaz ki.RX 580'de bu durum yaşandı.

Fabrikadan her kart sağlam gelmiyor, ben o zamanlar RX 500 serisi kullanmıyordum o dönemin sürücülerine yorum yapamam ama diyorsan "kardeşim 5 sene önce AMD bir sürücü çıkarıyordu tüm RX 580'ler patlıyordu" o zaman sürücü dersin.

Ben şu anda kendimden biliyorum çünkü 1,5 senede çıkan 10-15 tane sürücüyü de kullandım bir tanesinde bile hata, çökme, siyah ekran vb. yaşatmadı. Ben bu sürücüleri sağlam kabul ederim.

Zaten eski nesilleri sorunlu olanlar. Yenilerinde sorun yok denecek kadar az. Bence ezbere konuşmak yerine biraz yazılanları okuma ve ekstra araştırma yapmanız gerekmekte. Forumdaki bu NVIDIA fanboyluğu bitmek bilmiyor nedense. NVIDIA kart alıp sürücü sorunu yaşayan yok sanki. %99 yaşamama ihtimalin olsa %1 yaşama ihtimalin olsa ve o %1 seni bulsa sanki NVIDIA'yı sütten çıkmış ak kaşık ilan edeceksin.
Valla gaming laptop aldım kafam rahat.Kim uğraşacak karttı sürücüydü falan.

Fabrikadan her kart sağlam gelmiyor, ben o zamanlar RX 500 serisi kullanmıyordum o dönemin sürücülerine yorum yapamam ama diyorsan "kardeşim 5 sene önce AMD bir sürücü çıkarıyordu tüm RX 580'ler patlıyordu" o zaman sürücü dersin.

Ben şu anda kendimden biliyorum çünkü 1,5 senede çıkan 10-15 tane sürücüyü de kullandım bir tanesinde bile hata, çökme, siyah ekran vb. yaşatmadı. Ben bu sürücüleri sağlam kabul ederim.
1994'den bu yana PC işindeyim.Çok sıfır sistem topladım.AMD dışında sıfır ürünlerde işlemcileri de dahil sorun yaşamadım.Evet AMD ucuz olduğu için tercih sebebi ama diğeri en azından gerçekten testlerden geçmiş ürünleri yolluyorlar.Bu da gözün kapalı almanı sağlıyor.

Son düzenleme:
Konu sahibine mesajım, direkt alınız. FurMark'ta ve TechPowerUp'ta bakın değerlere, sonra oyun açın birkaç tane zaten belli olur ne olduğu.

Son düzenleyen: Moderatör:
100 TL'de pazarlık yaptık, 3000'e aldım. Bugün denedim oyun testlerinde, furmark'da falan hiç bir sıkıntı yok. Gayet iyi gözüküyor değerler. Bu fiyata temiz bulan varsa ve miningli olmasından tereddüt ediyorsa kesinlikle almasını öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı