4 ayda AYT'de fizik, kimya, biyoloji yetişir mi?

Hocam konuları bitirseniz bile sınavdan önce bol bol test en az 3 kaynaktan ve zor kaynaklardan ayrıca bol bol deneme çözmeniz gerekiyor iyi bir sıralama için.

4 ayda fizik, kimya ve biyolojinin TYT'si bile yetişmez bence. Bu durumda AYT de çok zor gibi görünüyor. Tabii kişinin temel bilgilerine de bağlı.

Hocam 2 ayda TYT'yi bitirip kalan sürede Full AYT FKB ve mat çalışmayı planlıyorum.

Dostum ben sayısaldım sözel hakkında yorum yapmam pek doğru olmaz ancak TYT temilin ne kadar iyi olursa seni o kadar öne atar.

Hocam günde 4-5 saat çalışma ile olmaz mı?

Çok zor. Geceni gündüzünü adaman lazım.

Yapmayın be hocam mezun senemdeyim zaten.

Yapmayın be hocam mezun senemdeyim zaten.
Usta bizim diyip demememiz ile alakalı bir durum yok ki ama. Hani buradaki herkes "Sıkma canını 4 ayda babalar gibi yetişir" falan bile dese konular ortada yani. Sen çalış olduğu kadar olmadığı kader. Çalışmadım yetişmedi deme çalıştım ama en fazla bu kadar oldu de.

Spesifik olarak bütün konuları bitirmek hayal olur. 2018-2023 arasındaki bütün soruları incele. Kesin çıkacağı belli olan ve halledebilirim dediğin konuları kas. 100 tane konuyu yarım yamalak öğreneceğine 20 tane konuyu tam öğren.

Hocam en çok çıkan konulara adamakıllı çalışırsam 200k gelir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı