4 ayda eşit ağırlıktan 30 bin sıralama yapılır mı?

Arkadaşlar sorum yukarıda, günde 10 saat çalışma ile yapılır mı sizce?

Yoksa mezuna mı kalmalıyım?
Değil ama o sıralamaya yaklaşırsın. Konular tamsa, bittiyse deneme ve testlerle yaparsın.

Zor maalesef. TYT netleriniz de düşük. 3 ay boyunca günde temiz 10 saat çalışmaya kalkışmayı önermem, çok hızlı bunalırsınız. Bunu 3 ay önce sorsaydınız o zaman mümkün derdim.

Zor maalesef. TYT netleriniz de düşük. 3 ay boyunca günde temiz 10 saat çalışmaya kalkışmayı önermem, çok hızlı bunalırsınız. Bunu 3 ay önce sorsaydınız o zaman mümkün derdim.

Hocam o zaman mezun kapıları göründü bana sizce sayısala geçmeli miyim yoksa eşit ağırlıktan YBS için mi devam etmeliyim?

@Bilham

1708537354938.png

Bu netlerle 50k oluyor zaten. Muhtemelen sokaktan çevireceğin ortalama okuma yazması olan biri bu sınavdan 100k civarı rahat yapar. 50kdan fazlasını da yaparsın. Zaten Ea olarak sadece AYT Matematik ve edebiyat çalışsan 30-40k yaparsın ki bu sıralama da EA için iyi bir sıralama değil. Sayısalda 50k Altına iyi sıralama denebilir ama EA için 10K altına anca denir.

Gereksiz demotivasyon pompalıyorsun. Rakip eleme stratejileri herhalde xd.

Eki Görüntüle 2122611
Bu netlerle 50k oluyor zaten. Muhtemelen sokaktan çevireceğin ortalama okuma yazması olan biri bu sınavdan 100k civarı rahat yapar. 50kdan fazlasını da yaparsın. Zaten EA olarak sadece AYT matematik ve edebiyat çalışsan 30-40k yaparsın ki bu sıralama da EA için iyi bir sıralama değil. Sayısalda 50k altına iyi sıralama denebilir ama EA için 10k altına anca denir.

Hocam OBP 76 benim yalnız. Bir de OBP'yi kaç olarak hesapladınız? 3 ayda yapılmaz vs diyenler var.

Eki Görüntüle 2122611
Bu netlerle 50k oluyor zaten. Muhtemelen sokaktan çevireceğin ortalama okuma yazması olan biri bu sınavdan 100k civarı rahat yapar. 50kdan fazlasını da yaparsın. Zaten EA olarak sadece AYT matematik ve edebiyat çalışsan 30-40k yaparsın ki bu sıralama da EA için iyi bir sıralama değil. Sayısalda 50k altına iyi sıralama denebilir ama EA için 10k altına anca denir.

Hocam AYT kısmında coğrafyada 6 soru var 11 doğru olarak işaretlemişsiniz.

Hocam o zaman mezun kapıları göründü bana sizce sayısala geçmeli miyim yoksa eşit ağırlıktan YBS için mi devam etmeliyim?

@Bilham
Edebiyat, coğrafya gibi derslerle de ilgilenebilecekseniz EA'dan gidin, bu tamamen sizin tercihinize bağlı. Ama ben olsam önceden de yaptığım gibi tüm enerjimi sayısala yöneltirdim.

Bu sene olmayacak diye salmayın sakın. Sınava kadarki 3 ayda olabildiğince çalışın ki bir dahaki sefere yükünüz hafiflesin. Yavaştan artırmaya çalışın.

Size mümkün demek isterdim ama hayatta bazen gerçekçi olmak gerekir ve herkes eşit çalışma kapasitesine sahip olmayabilir.

Eki Görüntüle 2122611
Bu netlerle 50k oluyor zaten. Muhtemelen sokaktan çevireceğin ortalama okuma yazması olan biri bu sınavdan 100k civarı rahat yapar. 50kdan fazlasını da yaparsın. Zaten Ea olarak sadece AYT Matematik ve edebiyat çalışsan 30-40k yaparsın ki bu sıralama da EA için iyi bir sıralama değil. Sayısalda 50k Altına iyi sıralama denebilir ama EA için 10K altına anca denir.

Seneye 6 yıllık fakülteden mezun oluyorum, adamcağızın yazdığı mesaja bak. :/

Geri
Yukarı