4 ayda YKS yetişir mi?

Aysenurr35

Centipat
Daha fazla  
YKS'ye gireceğim 4 ay kaldı hedefim 200 bin civarı. AYT fizik ve geometri dışında yetişir mi?
Ayrıca YKS hakkında konuşmak istiyorum birileriyle konuşmak isteyenler yazarsa sevinirim.

Yetişir tabi. Ama bu zamandan sonra TYT Türkçe ve Matematik dışında çalışma. Önce AYT Fen ve Matematik konularını bitir, seri tekrarlara başla. Ardından zaman kalırsa TYT Fen'e geçersin.

Yetişir tabi. Ama bu zamandan sonra TYT Türkçe ve Matematik dışında çalışma. Önce AYT Fen ve Matematik konularını bitir, seri tekrarlara başla. Ardından zaman kalırsa TYT Fen'e geçersin.
Teşekkürler. Alakasız birşey sorcam yks başvurularını herkes kendi okulundan mı yapıyor?

Yetişir, ayt fizik ve geometri de yetişir. Geometride üçgenleri hallettikten sonra hızlı yol katedersin. Sıfırsan aynı şeyleri söyleyemem. Hangi konuların eksik tam bilmiyorum. Ayt'ye ağırlık ver stratejin böyle olsun.

Yetişir, AYT fizik ve geometri de yetişir. Geometride üçgenleri hallettikten sonra hızlı yol katedersin. Sıfırsan aynı şeyleri söyleyemem. Hangi konuların eksik tam bilmiyorum. AYT'ye ağırlık ver stratejin böyle olsun.

TYT Sosyal ve fizik dışında bitti sıfır değil.

Okuldan yaparsan 45 TL daha fazla ödüyorsun. Kendin yapabilirsin.

Okuldan mesaj geldi buradan yapmak zorunlu diye bilemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı