4 Aylık Comnet ISS Deneyimim

Merhabalar, yaklaşık 4 aydır Comnet kullanıcısıyım ve bu konuda güncel durumu sizin ile paylaşacağım. Belirli bir seviyenin üstünde oyun oynayan biri olarak son 1 aydır özellikle yurt dışı sunucularda dalgalanmalar çok fazla olmaya başladı. Çözülmesini bekliyorum fakat firma bunun için bir çözüm uğraşında değil.

Ay sonunda muhtemelen kendilerinden ayrılacağım. Fiyat olarak uygun fakat belirli bir seviyenin üstünde oyun oynuyorsanız o küçük dalgalanmalar sizin oyun keyfinizi kaçırıyor ve rahatsız ediyor. Son 1 ayda bu sayı pek katlanılacak bir halden çıktı, yeni geçecek arkadaşlar varsa bunlara göze alarak geçebilir.

Sadece amacı internet olan kişliler 35 Mbps 70 TL fıstık gibi fiyat alıp kullanabilir.

Ek olarak inceleme için buraya göz atabilirsiniz.

Faceit'e sunucu sağlayan Hiperz'in bir kullanıcıya ve bana dönüşü. Ek olarak Facebook grubunda, Bulut Bey Fastpath'in iyi bir şey olmadığını söylüyor. Kardeşim ben oyun oynuyorum benim için bu gecikmenin düşük ve stabil olması gerektiğini anlamıyor. Kayseri - İstanbul 50 ping, Amsterdam'a 100 ping ile bağlanıp oyun oynayabileceğimi düşünüyor. Grupta yeterince tilt etti. Ve ısrarla hop noktalarında bir problem olmadığı belirtiyor.

1626726731751.png

1626726784989.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı