7 Günlük Comnet ISS deneyimim

Merhabalar, geçen hafta bir ISS değişerek Comnet'e geçmiştim, anında yazmak yerine bir süre bekledim. Bu 7 günlük deneyim içerisinde:
  • Bir kopma, hız düşmesi, ping sorunu yaşamadım. Bazı ISS'ler vardır geçtiğiniz an nereye geldim dersiniz ya şu anda öyle bir sorun yaşamadım, sadece diğer ISS'de 70 Mbps alıyordum burada 35 bunun farkını biraz hissettim ama problem değil.
1616264567301.png

• Ek olarak modeme 3 telefon, 1 TV ve 1 PC bağlı.
1616264790812.png

Anlık olarak Ping ve Speedtest, Kayseri üzerinden bu hizmeti aldığımı ekleyim.

1616264861254.png

1616265082174.png

Ana konu için buraya göz atabilirsiniz. Geçmeyi düşünen arkadaşlar var ise öneririm. Şu anda 35 Mbps'lik paketi en uyguna sunan ISS diye biliyorum.

Kurulum ücreti ve modem politikaları nedir?
Müşteri temsilcisini arayarak öğrenebilirsin. Ama extra bir ücret alıyorlar ankastre kutusundan uğraşıp interneti getirmek için. Benim arkadaşım anlıyordu o yüzden yerinde kurulum yani ücretsiz yaptım. 69 lira internet, 65 lira aktivasyon bedeli 134 TL ödedim toplam. Sonra 69 olarak ödersin ve ben çok memnunum hiç hız dalgalanması olmadı şimdilik 3 ISS kullandım TTNet, SuperOnline, TurKNet hepsi hız dalgalnaması mevcuttu ComNet'te öyle bir şeye henüz rastlamadım. İleride ne olur bir şey diyemem eğer böyle stabil olursa hızım kalıcı olarak kalmayı düşünüyorum bu ISS'de.

Geri
Yukarı