4 aylık RTX 2070 tahimini fiyatı nedir?

Arkadaşlar merhabalar.
Elimde ASUS Dual RTX 2070 Evo V2 OC modeli var ve satmak istiyorum. Temmuz ayında alındı yani 4 aylık ürün. Tahmini olarak ne kadara satabilirim? Ürünün kutusu maalesef yok fakat faturası var Vatan'dan alındı. Kutusunun olmaması ne derece etkiler? Şimdiden teşekkürler.

3000 serisinin 2000 serisi ile aynı fiyattan lansman edilmesinden dolayı herkes 2000 serisi kartlarını satıp 3000 serisi almaya çalışıyor şu an kartı satmanız oldukça zor. Kutunun olup olmaması fiyatı etkilemez 4 aylık bir kart alıcıya bu kartla Bitcoin madenciliği yapılmadığının güvenini verebilirseniz alış fiyatından maksimum %20'lik bir kayıpla satarsınız diye düşünüyorum. Gerçi bu durumda yeni güncel Euro kurunu da göz önüne almak gerekiyor. Belki %20'lik kayıp yaşamaz aldığını fiyata ya da daha yüksek fiyata satabilirsiniz zira Euro aşiretlere özendi 10. çocuk yolda 9.75 şu anda.🤣

Yani sonuç olarak kutuyu buraya kargolatıp o şekilde satmak daha mı mantıklı arkadaşlar ? Sahibinden'e baktığımda 4000 aşağısında fiyat yok neredeyse. O zaman kutuyu buraya getirtip kutu ile birlikte 4200 gibi bir fiyattan koysam?
Eğer 4K gibi bir fiyata satabilirsem benim için harika olur, 2500 civarı anca satabilirim diye düşünüyordum ben...
Evet daha mantıklı en az 200 daha koyarsın kimse 4000tl verip bir ekran kartının kutusuz olmasını istemez.

3000 serisinin 2000 serisi ile aynı fiyattan lansman edilmesinden dolayı herkes 2000 serisi kartlarını satıp 3000 serisi almaya çalışıyor şu an kartı satmanız oldukça zor. Kutunun olup olmaması fiyatı etkilemez 4 aylık bir kart alıcıya bu kartla Bitcoin madenciliği yapılmadığının güvenini verebilirseniz alış fiyatından maksimum %20'lik bir kayıpla satarsınız diye düşünüyorum. Gerçi bu durumda yeni güncel Euro kurunu da göz önüne almak gerekiyor. Belki %20'lik kayıp yaşamaz aldığını fiyata ya da daha yüksek fiyata satabilirsiniz zira Euro aşiretlere özendi 10. çocuk yolda 9.75 şu anda.🤣
4800 gibi bir fiyata almıştım ben, ilanlara bakılırsa o aralıkta satmak imkansız gibi duruyor. Yanlız hala kutu konusunda kararsızım..

Yeni konular

Geri
Yukarı