4 ayrı marka oyuncu koltuğu incelemesi

Gamer X güzel ürüne benziyor ama fiyatı biraz fazla şirirme.

1200 TL'den aldım bana göre uygundu indirimleri kovalanabilir.
Tüm markalar Çin'den aynı koltuğu alıp logo basıyorlar sonra da size 3-4 katına satıyorlar. 40 50 dolara yaptırıyorlar Çin'de. İnsanlar da oyuncu koltuğu diye iyi bir şey sanıyor ve gidip çok saçma paralar veriyor. Zerre rahat da değil. Yazık cidden.

Maalesef size katılmıyorum rahatlık açısından bütün koltuklar arasında dağlar kadar fark var. Bu paraları haketmese de piyasa bu herkes ucuza kaliteli malzeme almak ister ama bu da imkansız.

@sabo612 hocam siz de bayağı araştırmışsınız tecrübelisinizdir ben de oturma yerinde çıkıntı olmayan koltuk arıyorum. xDrive Akdeniz aldım oturma yerindeki çıkıntı yüzünden iade ettim. Calitte harley modelinde tek tereddütüm sırt bel kıs mıydı sizde tam o noktaya değinmişsiniz teşekkür ediyorum incelemeniz için. Piyasada gördüğünüz önerebileceğiniz oturma yerinde çıkıntı olmayan koltuk var mıdır?

RANCER modeli ilgimi çekiyor bir süredir
Tüm markalar Çin'den aynı koltuğu alıp logo basıyorlar sonra da size 3-4 katına satıyorlar. 40 50 dolara yaptırıyorlar Çin'de. İnsanlar da oyuncu koltuğu diye iyi bir şey sanıyor ve gidip çok saçma paralar veriyor. Zerre rahat da değil. Yazık cidden.
Hocam katılıyorum kar maliyet konusunda fakat bu dökme süngerler Türkiye'de üretiliyordur. Ayakları belki ithaldir koltukları bu şekilde getirmek eminim daha maliyetli olur. Xdrive ürünleri bile bence 1000 TL banında satılabilir fakat koltuk aradığımızda 500-700 e düzgün oturumlu bir şey bulunmuyor.
İnstagram da bunu yapan adamlarla konuştum gel al 890 diyordu. Şimdi sevgiler gününe özel 890 yapılmış "insagramda"
iş görür gibi destek süngerleri dolgun duruyor. İçi kumaş istediğim gibi, sadece biraz iriyim. Bu çıkıntılar rahatsız eder mi? diye düşünüyorum.

Ayrıca @@sabo612 hocam sizin son beğendiğiniz modele benzemiyor mu döküm süngerinin yapısı?

Usta hazır test etmişken bide şunuda alıp deneme imkanın var mı?
cougar.jpg

@sabo612 hocam siz de bayağı araştırmışsınız tecrübelisinizdir ben de oturma yerinde çıkıntı olmayan koltuk arıyorum. xDrive Akdeniz aldım oturma yerindeki çıkıntı yüzünden iade ettim. Calitte harley modelinde tek tereddütüm sırt bel kıs mıydı sizde tam o noktaya değinmişsiniz teşekkür ediyorum incelemeniz için. Piyasada gördüğünüz önerebileceğiniz oturma yerinde çıkıntı olmayan koltuk var mıdır?

Merhaba sanırım oturma yerinde çıkıntı dediğiniz kenarlıklar rahatsız etmez sizi ama dar olursa ayağınıza baskı yapıyor örnek xDrive sancaktaki gibi oturma yeri geniş olanlara bakın. Trendyol'dan alın istediğiniz gibi iade edebilirsiniz.
Usta hazır test etmişken bir de şunu da alıp deneme imkanın var mı?Eki Görüntüle 874515

Artık koltuğumu buldum denediklerim bunlar :D.

Geri
Yukarı