4 bin TL ekran kartı önerisi

Bütçe
4000
İkinci el alamam çünkü taksit ile alacağım.

Twitch de yayın yapıyorum ekran kartının beni tamamlıya bilmesi lazım 6500 cok boş bir kart mı?

6500XT'de video kaydı almak imkansız. Encoder yok. 1660 Super ile yayın yapılamaz, işlemciniz oldukça fazla darboğaz yapar. Yayın yapacaksanız 2060 Super almanız gerekiyor.

1660 Super almaya karar verirse bu daha iyi olur:

Teşhir ürünü ve cw sorunu var Galax daha mantıklı, Palit'ten bende var bazen cw sesi fan sesini aşıyor.

1660S almak mantıklı değil, paranı çöp edersin.

Arkadaşın almayı düşündüğü 6500 XT'ye lafın yok yani öyle mi? 0 almak istiyorsa 1660S alması çok daha mantıklı olur (6500XT'ye göre)

6500XT'de video kaydı almak imkansız. Encoder yok. 1660 Super ile yayın yapılamaz, işlemciniz oldukça fazla darboğaz yapar. Yayın yapacaksanız 2060 Super almanız gerekiyor.

4 bin TL bütçem var ve şu an yayın yaptığım ekran kartı HD 6850 toxic cok eski bir ekran kartı ve ben yayınları cok yüksek yapmıyorum bütceyi aşıp da anakart falan degişemem şu an.

Teşhir ürünü ve cw sorunu var Galax daha mantıklı, Palit'ten bende var bazen cw sesi fan sesini aşıyor.

CW sesi fan sesini aşamaz. Mümkün değil. Bunun için Zemo RPM desteği olmalı kartın ki yok. Ayrıca CW dediğiniz problem Galax olanda da çıkabilir. Palit olanda da çıkmayabilir.

Bu daha hoş:

Arkadaşın almayı düşündüğü 6500 XT'ye lafın yok yani öyle mi? 0 almak istiyorsa 1660S alması çok daha mantıklı olur (6500XT'ye göre)

1660S'de en az 5 bin lira falan uymuyor bana.

5 bin değil sadece 588 TL daha fazla vereceksin Teknobiyotik linki atmıştım, 6500 XT almak istiyorsan sen bilirsin fakat yayını anca CPU'dan yaparsın o da 30 FPS'i geçmez. 1660S aradaki 588 TL'yi fazlasıyla hak ediyor.

Onu almaya odaklanıyım o zaman teşekkürler :)

Geri
Yukarı