4 bin TL tablet önerisi

UnFrGvnG

Decipat
En fazla 4K bütçem var. Video, film izlemek için alacağım. Oyun falan oynamam. Görüntü kalitesi iyi olsun, donma vs. Olmasın yeter. iPad ve Samsung arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz?
İki tane iPad buldum iyi mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarıda attığım linkteki tabletler iyimi, sağlam olup olmadığını nasıl anlicam ?

İkiside fazla fiyat girmiş gibi geldi, benim cihaz 1 ay önce değişim oldu ve garantisi devam ediyor ayrıca sim kartlı modeli fakat ben bile bu kadar düşünmedim. Büyük ihtimalle satmayacağım fakat abartı geldi fiyatlar.

İkiside fazla fiyat girmiş gibi geldi, benim cihaz 1 ay önce değişim oldu ve garantisi devam ediyor ayrıca sim kartlı modeli fakat ben bile bu kadar düşünmedim. Büyük ihtimalle satmayacağım fakat abartı geldi fiyatlar.
Konuyu bulanıklaştırmayın, sizden teklif istemedim. Cihazda sıkıntı olduğunu nasıl anlayabilirim dedim.

Konuyu bulanıklaştırmayın, sizden teklif istemedim. Cihazda sıkıntı olduğunu nasıl anlayabilirim dedim.

Konuyu bulanıklaştırdığım yok, tabletle iyi mi demişsiniz bende fiyatının sıkıntı olduğunu söyledim size. Almak istiyorsanız alın ben size yön vermeye çalışıyorum.

Ayrıca dediğim gibi ben kimseye teklif vermiyorum henüz, sadece kendi cihazım üzerinden yorum yapıyorum.

Konuyu bulanıklaştırdığım yok, tabletle iyi mi demişsiniz bende fiyatının sıkıntı olduğunu söyledim size. Almak istiyorsanız alın ben size yön vermeye çalışıyorum.

Ayrıca dediğim gibi ben kimseye teklif vermiyorum henüz, sadece kendi cihazım üzerinden yorum yapıyorum.

benim cihaz 1 ay önce değişim oldu ve garantisi devam ediyor ayrıca sim kartlı modeli fakat ben bile bu kadar düşünmedim. Büyük ihtimalle satmayacağım fakat abartı geldi fiyatlar.

Belki iPad 7. nesil cihazımı satmayı düşünebilirim fakat emin değilim tabii.
Bu mu yön vermek, kendi tabletinin reklamını yapıyorsun.
Lafı çarpıtmanın mânası yoktur. Konu ile görüşünü yazman yeterli olacaktır.
Teşekkür ederim.

Bu mu yön vermek, kendi tabletinin reklamını yapıyorsun.
Lafı çarpıtmanın mânası yoktur. Konu ile görüşünü yazman yeterli olacaktır.
Teşekkür ederim.

Konu ile ilgili görüşümü zaten yukarıda belirttim, iyilik yapmak istedim fakat ihtiyacınız yoksa kendi yolunuzdan gidebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı