4 bin TL'ye AMD ekran kartı önerisi

AMD kartlari yazilimindan dolayi pek onermiyorlar.

500 ve 5000 serisinde vardı onlar. Forumda 6000 serisinde driver hatasına uğrayanı 1-2 kez gördüm.

O fiyata bulursam direkt alırım. Peki RX580'i kaça satabilirim?

Hocam ne kadar kullanıldığı modelinin ne olduğu falan belirler. Ama bir RX 570'in 2400 lira olduğunu düşünürsek. 2600 ile 3500 lira arasında değişir.

2. ele baktım ama uçmuş fiyatlar. Millet sıfırından pahalı fiyat koyuyor 😹

Hocam millet sıfırından pahalı fiyat koyuyor şu anda.
Çok ölücü olduğu için ben de yüksekten koymayı düşünüyorum. Aslında hiç desteklemem ama ihtiyacım var diye PlayStation'ı sattım. Çift kolla beraber kolsuzlardan daha ucuza gitti. İnanılmaz düşük teklifler geliyor.

500 ve 5000 serisinde vardı onlar. Forumda 6000 serisinde driver hatasına uğrayanı 1-2 kez gördüm.

Hocam ne kadar kullanıldığı modelinin ne olduğu falan belirler. Ama bir RX 570'in 2400 lira olduğunu düşünürsek. 2600 ile 3500 lira arasında değişir.

2. ele baktım ama uçmuş fiyatlar. Millet sıfırından pahalı fiyat koyuyor 😹
4GB olduğu için ucuza gider. Yine de 3 üzeri satmayı düşünüyorum. Mining vs yapılmamış temiz, kutusu vs var.

Çok ölücü olduğu için ben de yüksekten koymayı düşünüyorum. Aslında hiç desteklemem ama ihtiyacım var diye PlayStation'ı sattım. Çift kolla beraber kolsuzlardan daha ucuza gitti. İnanılmaz düşük teklifler geliyor.

4GB olduğu için ucuza gider. Yine de 3 üzeri satmayı düşünüyorum. Mining vs yapılmamış temiz, kutusu vs var.
Sahibinden de önerilen fiyat 3500-4000 arası. Tabi pazarlık payı çok oluyor.

4 GB olduğu için ucuza gider. Yine de 3 üzeri satmayı düşünüyorum. Mining vs yapılmamış temiz, kutusu vs var.

Modeli ne hocam.

İnanılmaz bir fiyat aralığı var. Herkes tutturabildiğine satıyor. Çok uygun fiyatlı ilanlardan şahsımca kaçınmışımdır. Daha önce de canımın yandığı olmuştu. Ortalama gideceği aralık 3000-3500 gibi duruyor.

Bencede öyle hocam. 3300 gibi koyun siz zaten komisyon ile sanırım 3199 veya 3000 civarlarına gelecek. Kargoyu da satıcı yapın, daha çok dikkat çekecektir. 20 TL zaten.

Geri
Yukarı