4 bin TL'ye ekipman önerisi

332579

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, başlıkta da dediğim gibi 4 bin TL'ye hem mouse, hem klavye, hem de kulaklık(mikrofonlu) önerisi istiyorum. Bütçem 4 bin TL ve bütçeyi Max birkaç yüz TL aşabilirim. Rica ediyorum kaliteli ve uzun ömürlü ekipmanlar önerin. Gerçi kulaklıktan çok bir şey beklemiyorum fakat en azından rekabetçi oyunlarda ses kasmak için iş görsün ve az da olsa mikrofonu kaliteli olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
İleri zamanda, veya bütçe 400-500 çıkarsa;
Şu kombo güzel olur.

Merhaba arkadaşlar, başlıkta da dediğim gibi 4 bin TL'ye hem mouse, hem klavye, hem de kulaklık(mikrofonlu) önerisi istiyorum. Bütçem 4 bin TL ve bütçeyi Max birkaç yüz TL aşabilirim. Rica ediyorum kaliteli ve uzun ömürlü ekipmanlar önerin. Gerçi kulaklıktan çok bir şey beklemiyorum fakat en azından rekabetçi oyunlarda ses kasmak için iş görsün ve az da olsa mikrofonu kaliteli olsun.
Fırsat: Razer Battle Bundle Oyuncu Kiti, DeathAdder V2 Oyuncu Faresi + BlackShark V2 X Oyuncu Kulaklığı + Gigantus V2 Fare Altlığı, Siyah - RZ85-03240100-B3U1 Amazon.com.tr

Fırsat: Razer Battle Bundle Oyuncu Kiti, DeathAdder V2 Oyuncu Faresi + BlackShark V2 X Oyuncu Kulaklığı + Gigantus V2 Fare Altlığı, Siyah - RZ85-03240100-B3U1 Amazon.com.tr
Yanına da razer blackwidow v3 tkl alabilirsin, green switch seviyorsan tabii.Fiyatı uygun ve ürünler uzun ömürlü olduğu için attım, istersen üst kalite ekipmanlar da tavsiye edebilirim.

Razer DeathAdder V2.
Razer Blackwidow V3 Green.
Razer BlackShark V2 X
Razer gigantus V2.

Klavye.
Fare, kulaklık ve mouse pad.

Razer DeathAdder V2 farenin Wireless olanı mı daha iyi ve kullanışlı yoksa kablolu olanı mı hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı