4 bin TL'ye kadar monitör önerisi

Bütçe
3-4K
Bir bakayım hocam sağ olun ikisinden birini alırım artık.
Bakın hocam viewsoniği de inceleyin o da fena değil.

Bir bakayım hocam sağ olun ikisinden birini alırım artık. G-SYNC var mıydı MSI modelde.
Var hocam. Adaptive-sync özellikli. Hem nvidia hem amd uyumlu. Msi 2 hafta önce 4600 tl idi. 4300 oldu sonra 3999a düştü. Sebebi bence 1 ölü pixele değişim vermemesi. Asusu alsan 1 ölü pixel çıksa anında değiştirirler. O yüzden msi tercih edilmiyor.

Bakın hocam viewsoniği de inceleyin o da fena değil.

Var hocam. Adaptive Sync özellikli. Hem NVIDIA hem AMD uyumlu. MSI 2 hafta önce 4600 TL idi. 4300 oldu sonra 3999a düştü. Sebebi bence 1 ölü pixele değişim vermemesi. ASUS'u alsan 1 ölü pixel çıksa anında değiştirirler. O yüzden MSI tercih edilmiyor.

Mağazada testini yapıyorlar bir şey çıkmazsa sorun yaşamayız herhalde. Tabii ilerleyen zamanlarda ne olur bilinmez.

Mağazada testini yapıyorlar bir şey çıkmazsa sorun yaşamayız herhalde. Tabii ilerleyen zamanlarda ne olur bilinmez.

Evet hocam ben yaptırdım testini. Eğer pixel çıksaydı değişim yapılmayacaktı garantiye yollayacaktım. Büyük ihtimal panel değişirdi. Risk aldım açıkçası. Ama Vatan Bilgisayar görevlileri şimdiye kadar ölü pixel çıkmadı dedikleri için güvendim açıkçası.

@Doğuu1 Hocam attığınız linkteki MSI Optix'i aldım. Gerçekten büyüleyici bir rengi var, 10 yıllık bir monitörden sonra ilk defa ISP ve bu kaliteye geçince gözüm ağrıdı gerçekten. Süper gözüküyor renkler vs. Ayrıca Vatan'da monitörü satın almadan test yaptılar ölü pixel çıkarsa almaktan vazgeçebiliyordum neyse ki çıkmadı.

@Doğuu1 Hocam attığınız linkteki MSI Optix'i aldım. Gerçekten büyüleyici bir rengi var, 10 yıllık bir monitörden sonra ilk defa ISP ve bu kaliteye geçince gözüm ağrıdı gerçekten. Süper gözüküyor renkler vs. Ayrıca Vatan'da monitörü satın almadan test yaptılar ölü pixel çıkarsa almaktan vazgeçebiliyordum neyse ki çıkmadı.

Evet hocam güzel monitör. Vatan da diğer tn/va panellerle yan yana görünce daha da güzel geliyor göze. Güle güle kullanın.
Yalnız bana ölü pixel çıkarsa diğer markalar gibi vazgeçemeyeceğim söylendi. Mağazadan mağazaya değişiyor mu acaba?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı