4 bin TL'ye monitör önerisi

Kavisli olursa VA panel olur, bu da oyun oynuyorsanız dezavantaj olacaktır.
Gaming Gecesinde buna rastladım belki düşünülebilir.
Sıfır ölü piksel garantili ve diğer sitelerde 4800-5500 arası fiyatları var.
Son 18 adet kalmış hocam, kavisli istiyorsanız iyi ve lüks duruyor.

Sıfır ölü piksel garantili deniliyor ama boşa, çıkıyor.
Kaçta kaçında çıkıyor, kaldı ki geri gönderebilirsin.

Gamepower'ı genellikle kimse önermiyor hocam. Ama teşekkür ederim size de.

Ön yargılı davranıldığını düşünüyorum, adamlar zaten önceden Samsung paneller kullanıyordu, şu an ne yapıyorlar bilmiyorum ama bu yeni çıkmış bir ürün, daha çok güncel, arkasındaki RGB detaylar çok hoş gözüküyor ve sıfır piksel garantisi veriyorlar, bu adamlar daha ne yapsın bilemiyorum. Yine de tabii alacak sizsiniz, siz bilirsiniz.

Son düzenleme:
Kaçta kaçında çıkıyor, kaldı ki geri gönderebilirsin.

Ön yargılı davranıldığını düşünüyorum, adamlar zaten önceden Samsung paneller kullanıyordu, şu an ne yapıyorlar bilmiyorum ama bu yeni çıkmış bir ürün, daha çok güncel, arkasındaki RGB detaylar çok hoş gözüküyor ve sıfır piksel garantisi veriyorlar, bu adamlar daha ne yapsın bilemiyorum. Yine de tabii alacak sizsiniz, siz bilirsiniz.
Tamam ön yargılı davranabiliriz haklısın. Ama daha iyi modeller varken niye alınır kısmına giriyor?

4K bütçen varsa AOC öneririm. AOC 24G2SPAE/BK Monitör en elle tutulur budur. Cavisli modeller VA panel oluyor. (Ultrawide IPS'ler ile karıştırılmasın konu.) VA panelin ghosting seviyesi aşırı yüksek olduğu için önermek zor. Akıcı görüntü ile işi olanlar VA panel almasın.

Tamam ön yargılı davranabiliriz haklısın. Ama daha iyi modeller varken niye alınır kısmına giriyor?
Benim önerdiğim model 27 inç idi. Daha küçük tabii ki bulunabilir o fiyatlara ama 27 inç için daha iyi modeller var olması durumuna katılmıyorum. Ayrıca tasarımı ve özellikleri olsun benzer model olan farklı markalar arkaya bir RGB ekledi diye fiyatı şişirdikçe şişiriyorlar, bu durum da görüldüğü üzeri GamePower'da söz konusu değil. Zaten şu an isteseniz de o fiyata bulamazsınız, ortalama piyasası 5.000 küsür TL idi.

Kavisli olursa daha iyi olur. Kavisli önerebileceğiniz var mı?

Geri
Yukarı