4 derece miyop nasıl düşürülür?

Alf0nz0

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 4 derece miyopum bunu nasıl düşürebilirim çünkü ben arttığını düşünüyorum. Gözlerim bozulduğunu bunu nasıl düşürübelirim bilgisayar veya telefonsuz zaman geçmiyor ek olarak futbol oynuyorum salı perşembe 2 saat futbol oynuyorum. Bilgisayarda zaman geçtiği için dereceğim yükseliyor diye düşünüyolar. Bunu nasıl düşürebilirim?

Bildiğim kadarıyla miyop derecesi düşmez telefondan bilgisayardan vb aletlerden uzak kalmak sadece derecenin artmasını engeller miyop normal şekilinde 18 yaşına kadar artar lakin 18 yaşından sonrada aynı şekilde telefon bilgisayar kullanımı aşırı derecede devam ederse artar umarım yardımcı olabilmişimdir. eğer 18 yaşından büyüksen mercek tedavisi olabilirsin

Yanlış bilgi
Miyop numarası düşmüyor ama gözlük, lens kullanımı artışını engelliyor. Gözlük takmadığın sürece derecen hızla artar. Çıkarmamaya çalış gözlüğünü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Miyop numarası düşmüyor ama gözlük, lens kullanımı artışını engelliyor. Gözlük takmadığın sürece derecen hızla artar. Çıkarmamaya çalış gözlüğünü.

Sadece uyurken çıkarıyorum iyide benim 18 yaşına kadar bayağı yükselir 7'ye kadar sol 2 sağ 2

Diğer arkadaşların dediği gibi düşüremezsin maalesef. Yükselme hızını yavaşlatabilir misin, o konuda bir bilgim yok. Ameliyat ile kurtulabilirsin sadece.

Olabildiğince o seviyelerde tutmaya çalış, 18 yaşını geçtiğinde paran varsa ve doktorun da tedaviyi onaylarsa lazer ile gözünü çizdirebilirsin.

Sadece uyurken çıkarıyorum. İyi de, benim 18 yaşına kadar bayağı yükselir 7'ye kadar. Sol 2, sağ 2.
Miyop derecesini söylerken iki gözü toplamıyoruz ki :D İkisinin ortalamasını söyleriz. Şu an gözleriniz 2 numara miyop. 7'ye kadar da yükselebilir, yapacak bir şey yok. Genlerin keyfine göre hareket ediyoruz daha çok :/ Yaşınız kaçtı bu arada?

Olabildiğince o seviyelerde tutmaya çalış, 18 yaşını geçtiğinde paran varsa ve doktorun da tedaviyi onaylarsa lazer ile gözünü çizdirebilirsin.

Bilmiyorum artık 2022 deyiz herkes bilgisayarlarla zaman geçiriyor bende öyle yapıyorum gözlük numaram orta miyop seviyesinde yüksek miyop seviyesine çıkarmamayı nasıl yapacağım.

Miyop derecesini söylerken iki gözü toplamıyoruz ki :D ikisinin ortalamasını söyleriz. Şu an gözleriniz 2 numara miyop. 7'ye kadar da yükselebilir, yapacak bir şey yok. Genlerin keyfine göre hareket ediyoruz daha çok :/ yaşınız kaçtı bu arada?

Ben yanlış biliyor olabilirim ama kesin 4'tü ben sol sağı yanlış söylemişim ben bunları nasıl aynı tutabilirm.

Miyop derecesini söylerken iki gözü toplamıyoruz ki :D ikisinin ortalamasını söyleriz. Şu an gözleriniz 2 numara miyop. 7'ye kadar da yükselebilir, yapacak bir şey yok. Genlerin keyfine göre hareket ediyoruz daha çok :/ yaşınız kaçtı bu arada?

Yaşımı gizli tutmayı seviyorum.

Ben yanlış biliyor olabilirim ama kesin 4'tü. Ben sol ve sağı yanlış söylemişim. Ben bunları nasıl aynı tutabilirm?
Aynı tutamazsınız. Tutsanız da pek fark etmiyor açıkçası. Gözlük takarken ikisi de eşitleniyor. Miyop büyüdükçe gözlüksüz gördüklerinizin pek anlamı kalmıyor. Gözlüğe mahkum olduğunuzu anlıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı