4 GB DDR3 RAM Windows 10 için yeterli mi?

Kesinlikle yeterli. Bilen bilmeyen herkes duygusal yorum yapmış. Windows 10 bilgisayarı kasar söylemi şehir efsanesi. Masaüstü bilgisayarımda yıllardır 4 GB DDR2 RAM ile Windows 10 kullanıyorum. Pohotoshop ve Illustrator kullanımlarım var, genelde ofis programlarıyla çalışırken aynı anda Word, birkaç sekme Adobe acrobat dosyası birden, YouTube, WhatsApp ve Binance uygulamaları ve en az 10 sekme Chrome aynı anda açık bulunur. RAM kaynaklı herhangi bir sorun yaşamıyorum.

Hangi Windows 10 sürümü kullanıyorsun?

Kesinlikle yeterli. Bilen bilmeyen herkes duygusal yorum yapmış. Windows 10 bilgisayarı kasar söylemi şehir efsanesi. Masaüstü bilgisayarımda yıllardır 4 GB DDR2 RAM ile Windows 10 kullanıyorum. Pohotoshop ve Illustrator kullanımlarım var, genelde ofis programlarıyla çalışırken aynı anda Word, birkaç sekme Adobe acrobat dosyası birden, YouTube, WhatsApp ve Binance uygulamaları ve en az 10 sekme Chrome aynı anda açık bulunur. RAM kaynaklı herhangi bir sorun yaşamıyorum.

Bunlar çalışırken görev yöneticisini atsana.

@Mavi Lotus herhalde bu arkadaşta Windows 8.1 düşmanlığı var.

Bana da sinirlenmiş 8 GB RAM yetmiyor deyince.

İsterse Windows 8.1 de kullanabilir. Yanlış bilgi verdiğiniz için kızgın attım.
@Mavi Lotus herhalde bu arkadaşta Windows 8.1 düşmanlığı var.

Bana da sinirlenmiş 8 GB RAM yetmiyor deyince.

İsterse Windows 8.1 de kullanabilir. Yanlış bilgi verdiğiniz için kızgın attım.

Yukarıdaki arkadaşlar da demiş zaten ama ben de kullanıcı olarak söyleyeyim. Berbat ötesi, ayarlara girerken bile kasıyor ki bahsettiğim bilgisayarın teknik özellikleri sizinkinden daha iyi.

Sen ciddi misin? Bende 5 Google Chrome sekme+Steam ile 6 GB yakın RAM kullanımı oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı