4 GB Ekran Kartı Önerisi

Ekran kartları GB'ına göre ayrılmaz 250TL'ye de 4GB ekran kartı var, 1000TL'ye de. Önemli olan ekran kartının GPU'su ve mimarisidir. Tüm sistemini yazmalısın.

Son düzenleyen: Moderatör:
O kart 4GB veriyi işleyebilecek kapasitede değil ayrıca giriş seviyesi bir kartta üst seviye bileşenler sadece fiyata etki edecektir.

MSI Nvidia GeForce GT 740 2GB 128Bit GDDR5 (DX12) PCI-E 3.0 Fiyatı Bu kart GDDR5 ve GDDR3 karttan %30 daha performanslı fazladan VRAM' in giriş ve orta seviye kartlarda ekstradan bir getirisi yoktur.

Başta Gtx 960 4 GB istiyorum. Fakat oyunların GTA 5 den ibaret olmadığını öğrendikten sonra R9 380 4 GB almaya karar verdim dostum 2 GB modelini alicaksan Gtx 960 al.

2GB gayet yeterli olur. Ama arkadaş böyle arama motoruna soru sorar gibi 4GB ekran kartı modeli demiş belli ki yeni bir üye ve PC ile ilgili kafasında pek bişi yok anlaşılan. Technopat videoları izleyerek kendini azıcık geliştir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı