4 GB laptopta CS:GO oynamak için gereken ekran kartı

Çok iyi araştırın adaptörün modeli bile işi ters çevirebilir. Bende 1. Nesil İ3 laptopa yapacaktım. Çok para gerekince vazgeçtim. İşlemciniz U serisi olduğu için tam performans alamazsınız. 1000 serisi kartlar bazı adaptörlerde desteklenmiyor bu arada.

Çok iyi araştırın adaptörün modeli bile işi ters çevirebilir. Bende 1. nesil i3 laptopa yapacaktım. Çok para gerekince vazgeçtim. İşlemciniz u serisi olduğu için tam performans alamazsınız. 1000 serisi kartlar bazı adaptörlerde desteklenmiyor bu arada.

Benim için çok performans önemli değil, düşükte 90 FPS aldırsa yeter.

Exp GDC v8.5 kullanın. Daha eskilerinde sıkıntı çıkıyor. R7 240 ya da GTX 750 Ti takabilirsiniz ama bu sisteme takacağınız kart ile 60 FPS zor alırsınız.

GT710 yeterli mi? Sistem toplayacağım için çok para harcamak istemiyorum. GTX 750 Ti baktık Vatan'da 1070 TL, o fiyata 1050 Ti alınabilir.

GT710 yeterli mi? Sistem toplayacağım için çok para harcamak istemiyorum. GTX 750 Ti baktık Vatan'da 1070 TL, o fiyata 1050 Ti alınabilir.

Daha iyi olur GT 710 ama bu eGPU işi de masraflı. Bir adaptör 450 lira civarlarında. PSU almışken yeni sisteme göre bir PSU alın.

Geri
Yukarı