4 GB RAM 2x8 16 GB RAM ile yükseltilirse performans artar mı?

Mutlaka büyük bir FPS artışı alırsınız, almadığınız oyunlarda bile daha az takılma, FPS düşmesi yaşarsınız

Call of Duty Warzone 2'yi 4 GB RAM ile mi oynuyorsunuz? Taktir edilesi bir başarı, imkansızı başarmışsınız.
Tüm sistem özelliklerini yazarsanız daha sağlıklı cevaplar alırsınız

Call of Duty Warzone 2'yi 4 GB RAM ile mi oynuyorsunuz? Taktir edilesi bir başarı, imkansızı başarmışsınız.
Tüm sistem özelliklerini yazarsanız daha sağlıklı cevaplar alırsınız.
Hayır Steam de var ama kaldırmıyor

Tüm sistem özelliklerini yazarsanız daha sağlıklı cevaplar alırsınız.
Pki bişi sorucam 16 GB olunca warzone kaldırır mı pc

Böyle bilgisayarın REDBULL içip kanatlanmış gibi olur öyle bir şey yani.
Tamamdır kesin alayım o zaman 2666 MHz nasıl ben pek anlamıyorum da alacaksam sorunsuz alayım

Mutlaka büyük bir FPS artışı alırsınız, almadığınız oyunlarda bile daha az takılma, FPS düşmesi yaşarsınız
2666 MHz mi mi alayım 3200 olanı mi alayım

Sistemim kaldırıyor RAM sadece sıkıntı.

Sistem özelliklerini devlet sırrı gibi saklıyor olmanız şaşırtıcı. Hangi laptopmuş o acaba merak ettim. Fabrikadan 4 GB RAM ile çıkıp, Call of Duty Warzone 2 oynatacak işlemci ve ekran kartına sahip olması alışılagelmiş bir şey değil.

Üreticilerin sonradan eklenebilecek parçaları uygun fiyatlı seçerek kullanıcılara bütçe dostu bilgisayarlar sunması takdir edilesi cidden. 😣

Yeni konular

Geri
Yukarı