4 GB RAM için oyun önerisi

ardi1

Decapat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop : I3 8145U 8 GB RAM MX110 2 GB , Kasa : MSI H310M PRO VDH PLUS , İ3 9100F , GTX 1060 6 GB , 16 GB RAM , 2. Kasa : AMD Athlon XII 215 , 8 GB RAM , HD8350 1 GB
Meslek
Öğrenci
i3 işlemci, 4 GB RAM, 2 GB ekran kartı için oyun öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartının ve işlemcinin tam modelini belirtirseniz daha iyi önerilerde bulunabiliriz. 2 GB ekran kartı ama hangi ekran kartı? i3 işlemci ama hangi i3?

i3 işlemci, 4 GB RAM, 2 GB ekran kartı için oyun öneriniz var mı?
Bende sizin gibi bir sistem kullanıyorum. CS:GO oynayabilirsiniz rahat bir şekilde kaldırıyor. Onun dışında Gta V kaldırmıyorsa bilgisayarınız MTA indirebilirsiniz. Onun dışında Brawlhalla'da güzel bir oyundur.

Bende sizin gibi bir sistem kullanıyorum. CS:GO oynayabilirsiniz rahat bir şekilde kaldırıyor. Onun dışında GTA V kaldırmıyorsa bilgisayarınız MTA indirebilirsiniz. Onun dışında Brawlhalla'da güzel bir oyundur.

Oyunların hepsini oynadım CS:GO ve GTA V oynuyorum hala teşekkür ederim yine de.

Ekran kartının ve işlemcinin tam modelini belirtirseniz daha iyi önerilerde bulunabiliriz. 2 GB ekran kartı ama hangi ekran kartı? i3 işlemci ama hangi i3?

Intel Core i3-8145u CPU 2.10 Hz 2.30 GHz ekran kartım NVIDIA GeForce MX110.

@ardi1 Hocam sisteminiz fena değil. Birçok oyunu oynayabilirsiniz. Günümüz oyunlarını deneyebilirsiniz isterseniz. Ayrıca Minecraft'ı öneririm. Zevkli bir oyun, hayal gücünü iyi yönde destekliyor.

@ardi1 hocam sisteminiz fena değil. Birçok oyunu oynayabilirsiniz. Günümüz oyunlarını deneyebilirsiniz isterseniz. Ayrıca Minecraft'ı öneririm. Zevkli bir oyun, hayal gücünü iyi yönde destekliyor.

Minecraft oynuyorum ancak ben açık dünya oyunu gibi şeyler düşünüyorum.

Tomb Raider, Max Payne serisi, AC üçlemesi vb. bir sürü oyun var. Kendi tarzına göre oyun bulmanı öneririm.

Hocam görgüsüzlük gibi olacak ama bu oyunlarında hepsini oynadım :D

Geri
Yukarı