4 GB RAM için Windows önerisi

Hocam Kali gerçekten gereksiz diyebilirim sıradan kullanıcı için. Kali siber güvenlikle uğraşan kişilerin işi. Ayrıca onlar bile ana işletim sistemi olarak kullanmıyor.

@Jukac hocam Ghost Spectre denemişti sorularınızı ona sorabilirsiniz.

Evet dediklerin doğru konuyu açan arkadaş için işe yarar bir sistem, en azından kasma ve takılma olmaz gündelik kullanımda ekstra olarak teması iyi.(biraz uğraşır yine de hiç Linux sistem kullanmadıysa)

Evet dediklerin doğru konuyu açan arkadaş için işe yarar bir sistem, en azından kasma ve takılma olmaz gündelik kullanımda ekstra olarak teması iyi.(biraz uğraşır yine de hiç Linux sistem kullanmadıysa)
Kali gündelik kullanım için uygun değil hocam. Ubuntu veya Mint kurabilir. Başka öneriler sunabilirsiniz ayrıca. @Linuxginar Hocam bilgilidir Linux hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.

Ben de öyle bir şey yoktu galiba sistemden sisteme farklılık gösteriyor.
Sisteminiz bir daha iyi hocam konu sahibinin sistemine göre normal olabilir.

8.1 yeterlidir ama şahsen 8.1 sevmeyen biriyim.
Arayüzü, bazı bugları, Store yetersizliği...
Windows 7 kullanabilirsiniz ama ben desteği kesilmiş bir işletim sistemi istemiyorum derseniz 8.1 kullanabilirsiniz.

8.1 yeterlidir ama şahsen 8.1 sevmeyen biriyim.
Arayüzü, bazı bugları, Store yetersizliği...
Windows 7 kullanabilirsiniz ama ben desteği kesilmiş bir işletim sistemi istemiyorum derseniz 8.1 kullanabilirsiniz.
7 önermiyorum ThePentium hocam. Akabinde desteğini yitirmiş bir OS 8.1 veya @OgnitorenKs Modlu 10 ISO en iyisi olacaktır.

Kali gündelik kullanım için uygun değil hocam. Ubuntu veya Mint kurabilir. Başka öneriler sunabilirsiniz ayrıca. @Linuxginar Hocam bilgilidir Linux hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.
Tesekkurler etiket icin.

Bu sistemde Linux daha mantikli gunluk kullanim icin. Mint ile baslanabilir. Ubuntu 2 yil kullandim ve cokmelerden ileriye gidemedim ancak onun da kitlesi var isterseniz deneyin ancak agir gelebilir belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı