4 GB RAM ile Fall Guys oynanır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

480164

Hectopat
RAM
4 GB
Ekran kartı
AMD Radeon(TM) R4 Graphics
İşlemci
AMD A6-9225 RADEON R4, 5 COMPUTE CORES 2C+3G
4 GB RAM ile oynanır mı? Ve belirttiğim sistemle az da olsa rahat oynar mıyım?
Grafikleri düşükte yapabilirim. Azıcık kasması geçse bile.

Son düzenleme:
Çözünürlüğü 720p alıp dene dediğin gibi az da olsa rahat oynatabilir. Epic Games'te bedava oldu zaten dene ne kaybedersin ki?

Çözünürlüğü çokça düşürmelisiniz. Ayarlar en düşükte olacak. 30 FPS alırsanız ne güzel.

Ucu ucuna gibi duruyor, en kötü alıp deneyin. Sonradan "Sistem gereksinimi yetersiz geldi." gibi bir açıklama ile iade edersiniz.

Ben, 4 GB RAM ile Fall Guys Steam versiyonu oynuyordum bu sistem ile:

E7500, GT 430, 4 GB RAM.

20-30 FPS falan veriyordu. Şu an oyunun optimizasyonu bilmiyorum ama çözünürlüğü ve grafiği düşürün. Arka plan için ek uygulama çalıştırmayın.

Zaten deneyeceğim.

Çözünürlüğü 720p alıp dene dediğin gibi az da olsa rahat oynatabilir. Epic Games'te bedava oldu zaten dene ne kaybedersin ki?

Çözünürlüğü çokça düşürmelisiniz. Ayarlar en düşükte olacak. 30 FPS alırsanız ne güzel.

Zaten grafikler benim için önemli değil. Düşürcektim oyunu yükleyince.

Çok az kasma oldu.

Ben, 4 GB RAM ile Fall Guys Steam versiyonu oynuyordum bu sistem ile:

E7500, GT 430, 4 GB RAM.

20-30 FPS falan veriyordu. Şu an oyunun optimizasyonu bilmiyorum ama çözünürlüğü ve grafiği düşürün. Arka plan için ek uygulama çalıştırmayın.

Oyun bedava ve 4 GB boyutu var. İndirip kendin görsen daha iyi olmaz mı?

Ucu ucuna gibi duruyor, en kötü alıp deneyin. Sonradan "sistem gereksinimi yetersiz geldi." gibi bir açıklama ile iade edersiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı