4 GB RAM ile Windows 11 çalıştırılabilir mi?

Ekran kartı nedir?

R7 240 ama oyunlarda sıkıntı yok, Windows kullanırken takılıyor, donuyor bazı işlemlerde örneğin; start menüde arama motoruna bir şey aramak istediğimde anlık takılması.

Evet hocam. Bende bilgisayarımı kodlama amaçlı kullanıyorum. Zaten bilgisayar alacağım ama şu anki performansı iyi olduğu için RAM yükseltmesi yapacağım. Benimki kaldırdığına göre sizinki rahatlıkla kaldırır.

Windows 10'a göre bilgisayar performansı artıyor mu? TPM 2.0 gibi bir olay var mı o sıkıntı çıkarır mı? Kodlama yaparken ilerleyen sürelerde sıkıntı olur mu? Oyunlarda bir sıkıntı olur mu?

Kafamda çok soru var biraz. :D

R7 240 ama oyunlarda sıkıntı yok, Windows kullanırken takılıyor, donuyor bazı işlemlerde örneğin; start menüde arama motoruna bir şey aramak istediğimde anlık takılması.

Windows 10'a göre bilgisayar performansı artıyor mu? TPM 2.0 gibi bir olay var mı o sıkıntı çıkarır mı? Kodlama yaparken ilerleyen sürelerde sıkıntı olur mu? Oyunlarda bir sıkıntı olur mu?

Kafamda çok soru var biraz. :D
Hayır hocam kodlama konusunda sıkıntı çıkarmadı.TPM 2.0 dosyasını değiştirerek çözebilirsiniz sorunu.

Evet hocam var görünür şekilde. ISO dosyasını inidirip USB olmadan setup üzerinden kurabilirsiniz.

ISO dosyasını indirdiğimde sistem özelliklerinizi karşılamıyor dedi ve kurmamıştı ardından sildim. Sizin verebileceğiniz bir link var mı? İndirdikten sonra ne yapmam lazım onunda aşamaları nedir?

ISO dosyasını indirdiğimde sistem özelliklerinizi karşılamıyor dedi ve kurmamıştı ardından sildim. Sizin verebileceğiniz bir link var mı? İndirdikten sonra ne yapmam lazım onunda aşamaları nedir?

Hocam internette TPM 2.0 çözümleri vardı. Bende oradan kullanıp kurdum.

Geri
Yukarı