4 GB RAM isteyen oyun önerisi

Diğer sistem bileşenlerinizi ve istediğiniz oyun türünü yazarsanız daha iyi yardımcı olabilirim.
Öte yandan çok eski (2000'lerin ilk yarısı v.b) oyun oynar mısınız?

Diğer sistem bileşenlerinizi ve istediğiniz oyun türünü yazarsanız daha iyi yardımcı olabilirim.
Öte yandan çok eski (2000'lerin ilk yarısı v.b) oyun oynar mısınız?
Sistemin tamamını belirtin.
Özellikle sevdiğiniz bir tür var mı?
Sistemim İntel Pentium N3710 4 GB RAM İntel Hd 4000 ve genellikle her oyun türünü seviyorum

Minecraft, SA:MP, MTA, Swat 4, LoL, CS 1.6, 1.5, Source, Half-Life 1-2, Postal 1-2, Left 4 Dead 1-2, Portal 1
Tarzı oyunlar sisteminizii rahatça kaldırır.

Retro oyunları oynayabilirsiniz.
Half-Life serisi, Max Payne serisi(1-2), Bully, Elder Scrolls IV Oblivion, Medal Of Honor Allied Assault... Bunlar yeterli olur, isterseniz listeyi devam ettirebilirim.

GTA 4 düşük ayarlarda.

Roblox

Teşekkür ederim ama listedeki oyunların %90'ını oynadım. Başka değişik tarz oyun önerileriniz var mıdır?

Teşekkür ederim ama listedeki oyunların %90'ını oynadım. Başka değişik tarz oyun önerileriniz var mıdır?
Test Drive Unlimited, Bioshock, Prototype, Deus Ex, Scarface The World İs Yours, Dead Cells, Hades, Katana Zero, Hotline Miami, F.E.A.R, Manhunt serisi, Prey 2006, Gothic serisi, Fable serisi, Salt and Sanctuary, Tails Of İron, Zombotron, Castlevania serisi, Risen, Have A Nice Death, The Messenger, Postal 1-2, Painkiller, Soldier of Fortune ...
devam edebilirim?

Test Drive Unlimited, Bioshock, Prototype, Deus Ex, Scarface The World İs Yours, Dead Cells, Hades, Katana Zero, Hotline Miami, F.E.A.R, Manhunt serisi, Prey 2006, Gothic serisi, Fable serisi, Salt and Sanctuary, Tails Of İron, Zombotron, Castlevania serisi, Risen, Have A Nice Death, The Messenger, Postal 1-2, Painkiller, Soldier of Fortune ...
devam edebilirim?
Teşekkür ederim listeye aldım bayramınız şimdiden mübarek olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı