4 GB RAM Kullanılabilir 3.86 GB RAM Sorunu

ömer yavuz

Hectopat
Daha fazla  
Ben PC'mi ilk aldığımda Windows 7 64 bit ultimate idi. Daha özelliklerine baktığımda 4 GB RAM yazıyordu. Sonra bozuldu Windows 7 32 bit ultimate attım. Özelliklerde 4 GB 4 RAM kullanılabilir 2.86 bir şeydi.

Daha sonra Windows 8.1 64 bit attım (Bu siteden) özelliklerde bu sefer 4 GB RAM kullanılabilir 3.68 falan oldu ama ben 4'ün 4'ünü kullansın istiyorum. Minecraft sıkıntı ediyor. Ram vermeme de sıkıntı var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu ana kadar kullandığım pc'de öyle bir şey görmedim. Windows 7 Ultimate, Home Premium, Windows 8 ve 8.1.1 Pro hepsinde 4GB.
Not: Hepsi 64 bit

O Ram'ler donanıma ayrılıyor genellikle.

Ne telefonu? Buradan konuşuruz. Ayrıca telefonumu neden size veriyim? Bu bir sorun değil iyi bir şey. Sistemine bağlı bir şey. Kimi sistem kullanır kimisi kullanmaz RAM'ı. Bu videoda bahsedilmiş. 26. dakika ve 46. saniye.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı