4 GB RAM Önerisi

• Konuyu başlatan Gwen
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 803
Ucuz olan yerden almanızı tavsiye ederim boşuna 20 30 lira para ödemek mantıksız. Sonuç olarak bir sıkıntı yaşadığınızda ürün ömür boyu Kingston Türkiye garantisi altında.

Hocam dogru söylüyorsunuz ama bi ürün zaten geldi olmadı onu gönderdım ugraştım firmayı bılmeyınce sorunlu ürün gelme olasılıgı yüksek oluyor.Birde ürün kutusuz yazıyor
Hocam laptopu söküp ramin resmini çektim içindekini ama boyutu yüksek oldugu için atamıyorum burya başka bı sosyal medya uygulaması kullaıyorsanız ordan atabılırım
Kingston 4GB 1600MHz DDR3 PC3-12800 non-ECC Unbuffered 204-Pin Single Rank SoDIMM OEM Memory ACR16D3LS1KFG/4G BENDEKİ BU
Hocam dogru söylüyorsunuz ama bi ürün zaten geldi olmadı onu gönderdım ugraştım firmayı bılmeyınce sorunlu ürün gelme olasılıgı yüksek oluyor.Birde ürün kutusuz yazıyor
Hocam laptopu söküp ramin resmini çektim içindekini ama boyutu yüksek oldugu için atamıyorum burya başka bı sosyal medya uygulaması kullaıyorsanız ordan atabılırım
Kingston 4GB 1600MHz DDR3 PC3-12800 non-ECC Unbuffered 204-Pin Single Rank SoDIMM OEM Memory ACR16D3LS1KFG/4G BENDEKİ BU
ama KNG bendeki

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı