4 GB RAM PUBG için yeterli mi?

İşletim sistemi
Windows 10
İşleme ölçeği 90 veya 100'dü tam hatırlamıyorum ama 90'ın altında değildi diğer ayarlarda ultradaydı blur falan kapalı. Şu an ekran kartım olsaydı kayıt alıp video atardım ama ekran kartı serviste maalesef. Bir de monitörümden dolayı 1600*900 çözünürlüğünde.

XFX RX 570 8 GB.
8 GB 3200 MHz RAM.
Ryzen 3 1200 3.4 GHz.
HP SSD ( belki FPS'ye çok etkisi yok ama oyun SSD de bilin istedim).
Son da dediğinizden bir şey anlamadım ( Hz FPS orantik için en az 165 almalıyım ben.)
Bu sistem en yüksek ayarlarda sıkıntı çıkarmıyorsa iyiymiş. RX 5700 ve R5 3600 var ama bölge ve oyuncu yoğunluğuna göre drop girebiliyor.

Çok drop yiyebilirsiniz, oyun geç açılabilir, yükleme ekranların da bekletebilir, kısacası biraz daha bekleyip her şey hazır olunca almanız önerim olur.
knk işlemcim intel(R) core(TM) i3-2120 CPU @3.30GHz 3.30GHz
ramımda 4 gb pubg mobile için yeterlimi yeterli değilse hangi parça daha eksik kalıyor ona göre değiştireyim bende

Arkadaşlar selamlar 4 GB RAM'im var şu anlık, ekran kartım 1050 Ti Gaming X 4 GB işlemcim de Intel i3 10100F 10.nesil 4,07 GHz. Sizce şu an PUBG'yi satın alsam en azından 40 50 FPS alabilir miyim? Birkaç ay içinde RAM'i 8 ve sonrasında 16 ya çıkartacağım ancak şu an yapamam. Sizce oyunda aşırı kasma yapabilir mi?

Hocam PUBG Mobile'den bahsediyorsanız oynanmaz ama PUBG Lite oynarsınız.

Geri
Yukarı