4 GB RAM ve N3350 sisteme işletim sistemi önerisi

metehan312123

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, ilk öncellikle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun. Ben de bugun madem tatil dedim, bilgisayara format atayım dedim. Bana güzel LTSC olur güzel bir Windows 10 önerir misiniz? Windows 8.1 olmazi. Driver sorunu yaşamadım laptopta. Laptop Acer Aspire ES1 533 C3N9.

500 GB HDD var.

Bilgisayarın külüstür değil ama güçsüz.

Windows olmak zorunda mı? GNU/Linux kısmına yönelecekseniz ve ilk defa bu dünyaya adım atacaksanız Linux Mint kurun. Basit ve kullanışlı bir dağıtım kendisi.

Olmaz derseniz de Windows 10 Home indirip kurun ve sonra da internette yer alan Powershell scriptleri ile debloat edin.

Burada.

Windows olmak zorunda mı? GNU/Linux kısmına yönelecekseniz ve ilk defa bu dünyaya adım atacaksanız Linux Mint kurun. Basit ve kullanışlı bir dağıtım kendisi.

Olmaz derseniz de Windows 10 Home indirip kurun ve sonra da internette yer alan PowerShell scriptleri ile debloat edin.

Debloat nedir?

Burada DVD'den bahsedıyor ben USB'ye kurmam lazım DVD girişi yok laptopun.

Aşağıdaki rehberi araştırın. Ek olarak Windows'un eski sürümlerini kurmayın bunu başından bi' söyleyeyim.

Selamlar, ilk öncellikle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun. Ben de bugun madem tatil dedim, bilgisayara format atayım dedim. Bana güzel LTSC olur güzel bir Windows 10 önerir misiniz? Windows 8.1 olmazi. Driver sorunu yaşamadım laptopta. Laptop Acer Aspire ES1 533 C3N9.

500 GB HDD var.
Windows 10 Pro. Windows kullanmak istiyorsan en iyisi bu.

Aşağıdaki rehberi araştırın. Ek olarak Windows'un eski sürümlerini kurmayın bunu başından bi' söyleyeyim.

Ben şu anda LTSC kullanıyorum bunların hepsı yapılıdır diye dusunuyorum.
SSD varsa Windows 10 yoksa Windows 7

Windows 7 kuramıyorum driver sorunu var.

Ben şu anda LTSC kullanıyorum bunların hepsi yapılıdır diye düşünüyorum.

Emin değilim, LTSC sürüm hakkında pek bilgim yok. Artık deneme ve yanılma yöntemiyle anlayabilirsiniz sistem performansınızı.

Yeni konular

Geri
Yukarı