4 GB RAM Vista sistemde YouTube donuyor

Video izliyorum çok donuyor fakat onun dışında sistem gayet iyi ama Vista mı kullanılır demeyin bu foruma yeniyim ama sistemim çok düşük Linux falan kaldırmıyor. Windows 7 bile kaldırmıyor. İşlemci iyi fakat çoğu şey kötü o yüzden Vista kullanıyorum. YouTube video izlerken çok donuyor. Ne yapmalıyım?
Dual core t4400 4500 civarı altındaki çift çekirdekli işlemciler 720p de artık donuyor genelde. Bende t4500 dual core 2 GB ram Windows 7 laptop var ekran kartı yok. Fakat 720P akıcı kullanabiliyorum.

Şimdide setup açılmıyor bune ya.

Hocam bende gayet de açılıyor yönetici olarak deneyin bir de.

1646224948367.png

Hocam bende gayet de açılıyor yönetici olarak deneyin bir de.

Eki Görüntüle 1320550

Yönetici çalıştırdım oldu ama sürekli deniyordum olmadı 10.kez falan yönetici olarak çalıştır dedim çalıştı.
Çözüldü fakat video açılmıyor tls denilen bir şey var onla alakalı olabilir mi Firefox'da açılıyor ama video.

Son düzenleme:
Yönetici çalıştırdım oldu ama sürekli deniyordum olmadı 10.kez falan yönetici olarak çalıştır dedim çalıştı.
Çözüldü fakat video açılmıyor tls denilen bir şey var onla alakalı olabilir mi Firefox'da açılıyor ama video.

Hocam eski sürüm vesaire indirmek yerine Windows 7 Home Basic geçmeyi mi deneseniz?

Tüm Windows 7 ISO Dosyaları Technopat

Bu arkadaşımız doğru diyor normalde 2 GB RAM yanlış yazdım kaydetmemiş.

Intel i3-6098p
AMD Radeon HD 6670.
Vista Home Premium 64 Bit.
2 GB RAM.
HDD 7200 RPM.
Hem Windows 7 bile kaldırıyorsa geçemem tasarımına alışık değilim.
Bu arada video donmuyor YouTube arayüzü donuyor.
8.1'e falan eçmelisiniz. O sisteme vista zulüm olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı