4 GB RAM'da çalışan emulator önerisi

tecnoemo

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Emulatorler'de 4 GB RAM'lı sistemlerde Brawl Stars (bs) oynamak bitti herhalde hepsini denedim sayılır kuruyorum ama düzgün kurulmadı diyor ve atıyor ld Player ise 64 Bit örneği kullanın diyor 4 GB RAM'da 64 Bit örneği çalışır mı?
PC'de Blue stacks yüklü ama Pie64 örneği ile girin hatasını veriyor.
4 GB RAM'da Android 9 ya da 7 çalıştırabilen başka emulator var mı sorumu cevaplarsınız teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne oynayacağını bilmiyorum ama eskiden ben Gameloop kullanırdım ayarlarını düzgün yapınca diğerlerine göre daha iyi fps alıyordum.

Emulatorler'de 4 GB RAM'lı sistemlerde Brawl Stars (bs) oynamak bitti herhalde hepsini denedim sayılır kuruyorum ama düzgün kurulmadı diyor ve atıyor ld Player ise 64 Bit örneği kullanın diyor 4 GB RAM'da 64 Bit örneği çalışır mı?
4 GB RAM'da Android 9 ya da 7 çalıştırabilen başka emulator var mı sorumu cevaplarsınız teşekkür ederim.

Brawl Stars bende de aynı hatayı veriyor nedense anlamadım bir türlü.

1.5-2 aydır bu problemi yaşıyorum galiba 4 gb ram devri bitti 8gb ram yapmam lazım.

Memu 64 bit Android 7 emulatoru cok guzel. Ben onu kullaniyorum. Cok iyi. Appcontrol ile de Google hizmetlerini sildim. 450 MB Ram kullaniyor.

MEmu 64 Bit Android 7 emulatoru cok guzel. Ben onu kullanıyorum. Cok iyi. Appcontrol ile de Google hizmetlerini sildim. 450 MB RAM kullaniyor.

MEmu PLAY de denedim ama emulator açıldığı andan itibaren Google Play hatası veriyor ve kendine gelemiyor.

MEmu PLAY de denedim ama emulator açıldığı andan itibaren Google Play hatası veriyor ve kendine gelemiyor.
CPU, GPU, hardisk hizi onemli tabi. Bir de bosta Ram miktari da onemli.
Ben de 3.35 GB Ram var, bosta 2.5 GB oluyor. Memu kullanabiliyorum rahatlikla.

Geri
Yukarı