4 GB RAM'in 3,25'i kullanılıyor

Ya RAM alarak çözebilirsiniz ya da Linux kurarak, normalde 4 5GB RAM yiyor zaten Windows sizde yine iyi...

Daha ne kadarını kullanabilirki, RAM'in mi ölsün, bir kısmı zaten ayrılıyor sana kalan 3.7 oluyor bununda 3.25'ini kullanıyor daha ne yapsın

Eğer bilgisayar 32 bit değilse büyük ihtimal bilgisayarın kendisi otomatik olarak öyle ayarladı. Değiştirmenin bir yolu yok diye biliyorum ve tavsiye etmem.

Arkadaş sistemin kullandığı RAM'den ziyade bence 4 GB RAM'in 3.25 GB'si kullanılabiliyor demek istemiş sanırım. Eğer öyleyse normal bir durum çünkü bende 16GB RAM'e sahibim ve Görev Yöneticisi üzerinde 15.7 GB kullanılabilir olarak görünüyor.

Arkadaş sistemin kullandığı RAM'den ziyade bence 4 GB RAM'in 3.25 GB'si kullanılabiliyor demek istemiş sanırım. Eğer öyleyse normal bir durum çünkü bende 16GB RAM'e sahibim ve Görev Yöneticisi üzerinde 15.7 GB kullanılabilir olarak görünüyor.
hocam 3.25 değil en fazla 3.7 olabilir onunki

32 Bit kullanıyor ise 3.25 GB olur ki DDR2 sistemde 32 Bit olması muhtemel.

Eskiden bende öyle bir sistem kullandım. Birincisi 64 Bit Ti, ikincisi 3.7 GB RAM vardı. Sİze tavsiyem kullanmadan yorum yapmayın

Eskiden bende öyle bir sistem kullandım. Birincisi 64 Bit Ti, ikincisi 3.7 GB RAM vardı. Sİze tavsiyem kullanmadan yorum yapmayın
Merak etmeyin bende kullandım işkembeden sallamıyorum.