4 GB RAM'in faydası olur mu?

CS:GO 1024x768 Low ayarlarda 60+ FPS oynatır.
Kanka,
İşlemci: Pentium E6700'i
Foxconn G41MXE
4 GB RAM
GT420 ekran kartı alacağım işte, hangi oyunları oynarm sistemim eskilerden, Yeni sistem için bütçem yok, bu sistemle hangi oyunları oynarım söyler misin işlemci falan düşük zaten.

Selamlar, X64 Windows kurmanızı öneririm.
İmkanınız varsa 2+4 yapmanızı tavsiye edebilirim fakat oynadığınız oyunlardaki RAM kullanım miktarını inceleyin fazla RAM = fazla performans demek değildir.

Elinizde ki işlemci ortalama 11 yıllık ve görüntü dahili grafik birimi olmayan bilgisayarlar için yapılmış bir ekran kartınız var dönemimiz için güncel oyunlar için çok beklenti olmamalı.

Crysis açar düşükde, HD6570 ile bile düşükte açabiliyorum, Warheadda Orta ayarlarda açar.
İşlemci almaya gerek yok, ama almışken bir tık daha iyi alın. HD6570 üstü ya da o civarda 250 TL'ye bulunuyor.

Crysis açar düşükde, HD6570 ile bile düşükte açabiliyorum, Warheadda Orta ayarlarda açar.
İşlemci almaya gerek yok, ama almışken bir tık daha iyi alın. HD6570 üstü ya da o civarda 250 TL'ye bulunuyor.

NVIDIA GT420 2 GB ekran kartı bunu alacağım iyi mi düşük oyunlar için?

Selamlar, X64 Windows kurmanızı öneririm.
İmkanınız varsa 2+4 yapmanızı tavsiye edebilirim fakat oynadığınız oyunlardaki RAM kullanım miktarını inceleyin fazla RAM = fazla performans demek değildir.

Elinizde ki işlemci ortalama 11 yıllık ve görüntü dahili grafik birimi olmayan bilgisayarlar için yapılmış bir ekran kartınız var dönemimiz için güncel oyunlar için çok beklenti olmamalı.
güncel oyunları oynamak için almıyorum zaten ,Zula Crysis ,LoL gibi oyunlar için
Bence almayın, bir tık daha iyi bakın, yoksa size bağlı, alıp kullanın.
Tm Teşekürler ,Eskiden çıkmış oyunlar için yeterli Olurmu Zula,Lol,Crysis,v.b

Ya kardeşim boş yapmayamı geldin buraya sorduk adam akıll8.

Kanka,
İşlemci: Pentium E6700'i.
Foxconn G41mxe.
4 GB RAM.
GT420 ekran kartı alacağım işte, hangi oyunları oynarm sistemim eskilerden, yeni sistem için bütçem yok, bu sistemle hangi oyunları oynarım söyler misin işlemci falan düşük zaten.

Kimse boş yapmıuyor burada anladın mı? Ben normal ayarlarda oynadığım giç bir oyundan verim alamadım neredeyse seninki daha kötü diye dedim böyle yapacaksan buralarda bence fazla takılma saygılı ortam bura.
Ben yine de sana oyun bakacaktıma am iyi niyetimi bozdun.

Yeni konular

Geri
Yukarı