4 GB RAM'le CS:GO oynanır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Mr_Alone

Femtopat
Daha fazla  
Oyunu oynamak çok istiyorum ama RAM'im sıkıntı eder mi?
  • Ekran kartı: AMD Radeon 530.
  • RAM: 4 GB.
  • İşlemci: İntelcore i5 işlemci.
  • İşletim sistemi: Windows10.
  • İşlemci: Intel Core i5-8250u CPU @ 1.60GHz

Sistemim bu. 60FPS alıyorum ama nedense takılmalar oluyor normalde CS:GO için sistemim iyi bence.

Son düzenleyen: Moderatör:

Sistemim bu. 60FPS alıyorum ama nedense takılmalar oluyor normalde CS:GO için sistemim iyi bence.

Dostum 3GB RAM ile 40FPS alıyorum bana yetiyor sana yeter mi bilemem.

1619426460980.png

Oynatır hocam.

RAM yeterli. Takılmaların sebebi U sınıfı işlemci de olabilir. Düşük güç tüketimi ve düşük sıcaklık hedefleyen bir sınıf. Biraz ısınsa hız keser. O bilgisayarda rahat oynamak zor.

CS:GO için sistemin yeter ama RAM yüzünden veya ısınmadan drop giriyor olabilir. Yükseltme şansınız varsa bir 4 GB daha ekleyin.

SSD yoksa droplu oynarsın. SSD varsa drop biraz daha azalır. Ayrıca kendi sistemimde Linux Mint'te CS:GO daha iyi çalıştı. Droplar daha azaldı. Windows 8.1 de geçebilirsin.

-freq 60 -high -nojoy -novid -nod3d9ex +cl_forcepreload 1 -threads 8 +mat_queue_mode 2 +tickrate 128

Yukarıdakini kopyala ve oyunun başlatma seçeneklerine yapıştır. Ardından oyunu açıp sonra kapat, hemen sonra ise oyunun dosya konumuna gir ve csgo>panorama>videos videos klasörünün ismine "-" işareti ekle ve oyuna gir. Oyuna girdiğinde göreceksin ki bir sürü animasyon kalkmış. Ancak merak etme, oyun içine etki etmez ve FPS yükseltir.

Geri
Yukarı