4 GB RAM'li bilgisayara Windows 11 kurulur mu?

Ben tartışmaya girmeyeceğim eve geçince bu sohbete bir ss atıcağım. sonra sorunuzun cevabı olur umarım.🤗
1699284041665.png

Ben tartışmaya girmeyeceğim eve geçince bu sohbete bir ss atıcağım. sonra sorunuzun cevabı olur umarım.🤗
Bizim konuştuğumuz konu Windows 11 kurulurmu konusu. Kullanıcı Windows'u masaüstünde açık bırakıp kullanmayacak zaten bir tarayıcı açsa bilgisayar çöker.

Eki Görüntüle 2005139

Bizim konuştuğumuz konu Windows 11 kurulur mu konusu. Kullanıcı Windows'u masaüstünde açık bırakıp kullanmayacak zaten bir tarayıcı açsa bilgisayar çöker.

Açmayacak işte, öyle Windows 11 kurdum tarayıcıya gireceğim ben demek yok. 4 GB ile hem Windows 11 kuracaksın hem de tarayıcı açacaksın heh, yok öyle dünya. Boş ekrana bakmak 4 GB Windows 11'de.

Eki Görüntüle 2005139

Bizim konuştuğumuz konu Windows 11 kurulurmu konusu. Kullanıcı Windows'u masaüstünde açık bırakıp kullanmayacak zaten bir tarayıcı açsa bilgisayar çöker.
Ozaman sohbet başında boşta 4gb ram tüketiyor demeyin. Yanlış bilgi veriyorsunuz.

Ben tartışmaya girmeyeceğim eve geçince bu sohbete bir SS atacağım. Sonra sorunuzun cevabı olur umarım.🤗

Arkada sadece Steam açıkken kullanulan miktar bu gerisini siz düşünün

Dosya Ekleri

• ryh.PNG
    ryh.PNG
    104,8 KB · Görüntüleme: 14
Arkadaşlar 4 GB Ram'li bilgisayara Windows 11 kurulur. Ben 3.2 GB Ram'li bilgisayarıma kurdum.

Kullanım da bir sorun yok. Windows yapısı gereği sanal bellek kullanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı