4 GB RAM'li laptop yavaşladı

Muatafa Enes

Femtopat
Daha fazla  
4 GB RAM'im var ve Laptop'um yavaşlamaya başladı. Şu an 680 GB boş alanım var. Acaba sorun alanımın az olması mı yoksa virüs mü bulaşmıştır? Google'a bile girerken kriz geçiriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
4 GB RAM'im var ve Laptop'um yavaşlamaya başladı. Şu an 680 GB boş alanım var. Acaba sorun alanımın az olması mı yoksa virüs mü bulaşmıştır? Google'a bile girerken kriz geçiriyorum.

Hocam Windows 10 sa doğal ama Kaspersky ile tarama yapmalısınız. Ya da başka bir virüs tarama programı ile eğer. Windows 10 ile 4+4 yapmalısınız. Ya da W7 ya da W8 yapın.

Windows sürüm? Düzeltme:10'muş 7 ya da 8 de böyle miydi? Değilse normal, çünkü Windows 10 çok ram kullanıyor.

4 GB RAM o kadar kötü değil laptopta HDD varsa normal durumu Windows 10 kullanıyorsan ve SSD almaya durumun yetmiyorsa Windows 8.1e geçebilirsin tavsiyem olur ama durumum var diyorsan ucuzda olsa 120 GB bir SSD bulup alabilirsin Windows'u SSD'ye kurarsın sıkıntın çözülür RAM'le bir alakası yok diğer sistem özelliklerini yazabilir misin bir de işlemcini özellikle işlemcin kaç GHz

Yeni konular

Geri
Yukarı