4 GB RAM'li laptopa Windows 10 64 Bit kurulur mu?

SocialCyber

Centipat
Makaleler
18
Daha fazla  
Dell Inspiron N5040 4 GB kullanıcısıyım ve laptopuma Windows 10 64 Bit kurmak istiyorum. Ama eğer kurarsam mavi ekran verir diye korkuyorum, çünkü normalde RAM kapasitem 2 GB ve onda da Windows 10 64 Bit kuruludur sürekli mavi ekran veriyordu 4 GB RAM'de hata verir mi kullanılabilir mi?

Dell Inspiron N5040 4 GB kullanıcısıyım ve laptopuma Windows 10 64 Bit kurmak istiyorum. Ama eğer kurarsam mavi ekran verir diye korkuyorum, çünkü normalde RAM kapasitem 2 GB ve onda da Windows 10 64 Bit kuruludur sürekli mavi ekran veriyordu 4 GB RAM'de hata verir mi kullanılabilir mio mavi ekran sorunu RAM'dan

Dell Inspiron N5040 4 GB kullanıcısıyım ve laptopuma Windows 10 64 Bit kurmak istiyorum. Ama eğer kurarsam mavi ekran verir diye korkuyorum, çünkü normalde RAM kapasitem 2 GB ve onda da Windows 10 64 Bit kuruludur sürekli mavi ekran veriyordu 4 GB RAM'de hata verir mi kullanılabilir mi?

Hocam bende de 4 GB RAM'lı laptop var ben kullanıyorum gayet rahat o mavi ekran dediğiniz ya RAM arızalı ya sorunlu ondan yapar büyük ihtimalle

Cihaz zaten işlemci zayıf neden 64 bit kuruyorsunuz?
64bit mantigi nedir biliyor musunuz?
32bit windowslar ram 4gb yüksek ise görmüyor..
Sizde 8gb ram var diyelim buna 32bit Windows 10/11 kuramazsınız..
Fakat tam tersi sadece 4gb ram olan cihaza 64bit kurmanin mantığı yok..

8.1 Single Language kullanıyorum sadeleştirilmiş sürüm gayet stabil.

Hocam o işletim sistemi tarihde kaldı Chrome desteği kesti artık kullanılmaz.

Cihaz zaten işlemci zayıf neden 64 Bit kuruyorsunuz?
64 Bit mantigi nedir biliyor musunuz?
32 Bit Windows'lar RAM 4 GB yüksek ise görmüyor.
Sizde 8 GB RAM var diyelim buna 32 Bit Windows 10/11 kuramazsınız.
Fakat tam tersi sadece 4 GB RAM olan cihaza 64 Bit kurmanin mantığı yok.

32 Bit mi kaldı hocam kur 64 Bit geç.

Yeni konular

Geri
Yukarı