4 GB RAM'li sistem Witcher 2'de kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

YusufEmir000

Hectopat
Sistem gereksinimlerim: 4 GB RAM AMD A8 2.20 GHz işlemci AMD Radeon R5 Graphics ekran kartı. Mağaza sayfasında önerilen sistem gereksinimlerini karşılıyorum fakat oyun kasıyor. Başlangıç ayarlarını en düşük yapıyorum, çözünürlüğü düşürüyorum fakat faydası olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözünürlüğü düşürüp (800x600 ya da 640x480) oynamaya çalış. Gözlerin kan ağlayabilir ama şartların buna el veriyor gibi :).

Not : Çözünürlüğü düşürdüm demişsin ama ne kadar?

Arkadaşlar hemen RAM'den kaynaklı demeyin. Gayet 4 GB RAM yeter. Bende oynadığımda yetiyordu rahat. Driver güncel mi? Ekran kartı modeli nedir? Bende Intel HD 3000 var. 10-20 FPS alıyor.

Sistem gereksinimlerim: 4 GB RAM AMD A8 2.20 GHz işlemci AMD Radeon R5 Graphics ekran kartı. Mağaza sayfasında önerilen sistem gereksinimlerini karşılıyorum fakat oyun kasıyor. Başlangıç ayarlarını en düşük yapıyorum, çözünürlüğü düşürüyorum fakat faydası olmuyor.
Dostum o oyunun optimizasyonu maalesef berbat. :( İyi bir sistemin olsa bile düşük FPS alıyorsun, en azından bende öyleydi.

Hocam oyunun optimizasyonu berbat olduğu için kasıyor. Yapacağınız bir şey yok. En düşükte oynamayı deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı