4 GB RAM'li sistemde Minecraft nasıl oynanır?

MRtotoro

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba 2010 model bir laptopum var ve bu laptopta nasıl kasmadan Minecraft oynarım?
Sistem özelliklerim: 4 GB RAM İşlemci: Intel Core i3 hard disk: 250 GB SSD grafikler: Intel HD.
Yorumlarınızı bekliyorum.

Merhaba 2010 model bir laptopum var ve bu laptopta nasıl kasmadan Minecraft oynarım?
Sistem özelliklerim: 4 GB RAM işlemci: Intel Core i3 hard disk: 250 GB SSD grafikler: Intel HD.
Yorumlarınızı bekliyorum.

Java oynayacaksan Minecraft'i satın alıp Launcher'dan giriş yapıyorsun daha sonra ilgili ayarları yapıp FPS'i stabil hale getiriyorsun daha sonra keyfini çıkar.

Java oynayacaksan Minecraft'i satın alıp Launcher'dan giriş yapıyorsun daha sonra ilgili ayarları yapıp FPS'i stabil hale getiriyorsun daha sonra keyfini çıkar.
Evet ayarları ayarladım hesabımda premimum ancak kasmaması için renderı 3 e çekmem gerekiyor ondada 1.8 gibi sürümlerde ancak oluyor. En azından 1.10 gibi sürümlerde rahatça oynamak istiyorum.Cevapladığın için teşekkür ederim.

Evet ayarları ayarladım hesabımda premimum ancak kasmaması için renderı 3'e çekmem gerekiyor onda da 1.8 gibi sürümlerde ancak oluyor. En azından 1.10 gibi sürümlerde rahatça oynamak istiyorum. Cevapladığın için teşekkür ederim.

Hocam işlemci modelinizin tamamı nedir? Kasmamasi lazım benim sistem de kötü ama 1.20 oynatıyor.

Evet ayarları ayarladım hesabımda premimum ancak kasmaması için renderı 3 e çekmem gerekiyor ondada 1.8 gibi sürümlerde ancak oluyor. En azından 1.10 gibi sürümlerde rahatça oynamak istiyorum.Cevapladığın için teşekkür ederim.
Çözünürlük düşürün,720P uygundur.Optifine kullanın,özel ayarlara erişim mevcuttur.Chunk gibi basit şeyleri düşürün.i5 3230M ile rahatça oynuyorum.Turbo frekansın etkisi de yok sayılamaz.

1.8 le 1.10 arası sürümler bana yeter.
1.8.9 oynarsınız rahatça,biraz optimize özürlü bir sorun olmasına rağmen.Sadece bir miktar ayar yapmanız gerekiyor.Oyun oynarken tam verim için arkaplanda açık uygulama bırakmayın.İşlemci zaten güçsüz frekansı da az,daha da fazla yük binmesin.

Geri
Yukarı